ДолькиКабана• 01 июня в 18:17
З´явився дивний ПМС (
Ніколи не страждала на пмс. І от на тобі!(
За тиждень до місячних і поки вони йдуть, тривожність підвищується до такого рівня, що це просто потік тупих, гидких, страшних думок((( Аж тіпає від тривоги і думок, немає настрою, плачу часто і шалено боюсь невідомо чого. Місячні закінчуються - все чудово, жодних проблем.
Хтось стикався з такими проявами? Що перевірити? І взагалі - що це за фігня? Таке враження, що їде дах. Вік 38 років. По гінекології відносно здорова (є невелика міомка).
Телепузик• 01 июня в 18:19
Лг и ФСГ на 3-5 день цикла, это может быть связано с дефицитом, скорее всего прогестерона
ДолькиКабана
• 01 июня в 18:19
Можливо. Але чому тоді прояви зникають з місячними? Це чітко прослідковується.
ДолькиКабана
• 01 июня в 18:20
Ответ дляТелепузик
Дякую, здам.
маска Ілона• 01 июня в 18:25
Ответ дляПрибираю щодня
Нет, это пмс.
Иіпає від тревоги без поводу це нєвроз
Прибираю щодня• 01 июня в 18:25
Ответ длямаска Ілона
Иіпає від тревоги без поводу це нєвроз
Нет, это пмс.
Статус Ква• 01 июня в 18:26
Ответ длямаска Ілона
Иіпає від тревоги без поводу це нєвроз
Это пмс. Вы не в теме.
Обращеница• 01 июня в 18:26
У меня в вашем возрасте еще и волосы клоками начали выпадать и усилилась потливость (не могла отстирать пятна на футболках). Я думала, что свихнусь, но терпела 2 месяца. Пока дошла до гинеколога, эндокринолога и психиатра, сдала анализы, все само собой нормализовалось. Думаю был явный гормональный сбой. Первый звоночек, как говорится. У моей подруги в 44 второй звонок, выписали гормональные и успокоительные.
Статус Ква• 01 июня в 18:27
Ответ длямаска Ілона
А то у меня нет пмс))
Он проявляется совершенно по-разному. в т.ч. и как у автора. Спустя время эти ее симптомы могут пройти бесследно и не быть вовсе или поменяться на другие.
маска Ілона• 01 июня в 18:30
Ответ дляДолькиКабана
Дякую, здам.
спробуйте ременс у краплях, колись мені класно допоміг
ДолькиКабана
• 01 июня в 21:37
Ответ длямаска Ілона
Дякую❤️
ДолькиКабана
• 01 июня в 21:40
Ответ длямаска Ілона
Иіпає від тревоги без поводу це нєвроз
Може, і невроз. Просто цікаво, чому він проявляється тільки на місячні - за тиждень до них і п´ять днів самих місячних. Потім - ніби й не було нічого. До наступного разу.