Сорока-ворона• Изменено 06 июля 2025

І я нарешті його купила!

Дякую всім за рекомендації, ви радили, подруга радила, чат ЖПТ радив 🤗👍
Взяла гель для вмивання CeraVe - дійсно крутий!
Ризикнула й одразу купила велику упаковку - не шкодую!
Шкіра після нього така приємна на дотик, не стягує, без запаху, думаю ідеально буде також для чутливої. У мене нормальна, влітку більш жирна шкіра.
Хто ще користується таким? Вам теж зайшов? А можливо маєте свої незмінні фаворити серед засобів для вмивання? ✨
Водійка хімарса• 06 июля 2025
Не знаю о таком.
Маю сечі• 06 июля 2025
Моя дочь пользуется (15 лет), всё лицо было обсыпано, особенно щёки, отлично помогает, лицо стало чистое, кожа гладкая.
Фляшунька• 06 июля 2025
Там еще 1000 мл есть
Бегущаяпо• 06 июля 2025
Я не оцінила. Звичайна вмивалка без ефекту чистоти. Навіть чорні точки не бере.
Вподобайден• 06 июля 2025
Покупаю ещё со времен, когда эта умывалка в тиктоке крутилась. Лет 5, не меньше.
Хвець-тець• 06 июля 2025
Мне не понравился, чисто субъективно, плохо очищает. Хочется другого эффекта.
автор Сорока-ворона • 06 июля 2025
Ответ дляФляшунька
Там еще 1000 мл есть
Не бачила саме такий в обʼємі 1000 мл
Алина-1240• 06 июля 2025
Виши зелененький и аквалия термаль.менять не собираюсь, классные
автор Сорока-ворона • 06 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
А якщо знімуть з виробництва?)
Алина-1240• 06 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
А якщо знімуть з виробництва?)
Сомневаюсь, они годы уже есть
Анютины ласки• 06 июля 2025
З цього гелю розпочавсь мій шлях до норм шкіри. Якось почали зникати висипи, в 35) Але можливо вік....Зараз не купую, беру Ля рош доньці. Спочатку Цераве цей був супер, потім не знаю, чи шкіра звикла чи формула змінилась
Инста_Богиня• 06 июля 2025
сам ЖПТ??
а шо ж так медлили то?
Летчица• 06 июля 2025
Мне не зашел
автор Сорока-ворона • 06 июля 2025
Ответ дляИнста_Богиня
сам ЖПТ??
а шо ж так медлили то?
Не викидати ж свої звичні запаси🤔
Небоброїдка• 06 июля 2025
Мені не зайшов, сушить, хоч і комбі, літом ближче до жирної шкіра, і наче ще більше підкреслює чорні цятки і нерівності шкіри, я від умивалки ще не бачила ніколи такого ефекту(
А фаворит вже багато років - Віши Purete termal, і два рази на тиждень важчу артилерію у вигляді ензимної пудри Real barrier
Телячі ніжноСті• 06 июля 2025
Нет эффекта чистоты кожи. Какая-то как плёнка на лице и красные пятна чешутся
Хвець-тець• 06 июля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
О, точно, как будто пленка на лице.
МамаЯсика• 06 июля 2025
Мені не сподобався, запах.....звичайний
Чучало яблуні• 06 июля 2025
А меня наоборот обуидало от него
Перловая Кашка• 06 июля 2025
Дочка с Канады привезла, фигня, мне наш Гараньер хорошо помогает
АфродитаПетровна• 06 июля 2025
Мне не хватает чистоты после него, пользуюсь другими умывалками теперь
100%• 06 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Не викидати ж свої звичні запаси🤔
Він коштує 560 грн за 500 мл. Не такі вже й страшні гроші, щоб аж так радіти
Блондинка в Законе• 06 июля 2025
Ответ дляНебоброїдка
А у Вас есть ещё что-то Real barrier? Нравится?
У меня есть набор дорожный миниатюрок, -понравились и крема, и средство для умывания. Думаю о полноразмере
Луковая• 06 июля 2025
Ответ дляХвець-тець
У вас точно был именно гель? Мне он до скрипа очищает, а вот их эмульсия нет
Небоброїдка• 06 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Ні, поки що нічого більше не пробувала, до крему тільки придивляюся
Аноним_1858• 21 июля 2025
Мій фаворит вмивалка з календулою від Kiehl’s і цієї ж серії тонік. Багато чим користуюсь цієї марки, єдине нічна серія їхня мені не підходить.