іреннка• 26 июня в 19:39

SPFкрем для лиця 35+

Дівчатка, вітаю, порадьте будь ласка хороший крем для лиця середньої цінової категорії із захистом спф на літо звісно, щоб не важкий і зволожував гарно. Мені 38, останній раз брала лярош посай , не самий легкий але він в складі має мінеральні фільтри, хочеться спробувати щось нове. На нотіно зараз знижки , є uriage, клінік , віші, короче багато різного , хто яким задоволений в +- моєму віці ? Буду вдячна за ваші відгуки
На фото додала шисейдо, але по факту це молочко для лиця і тіла, теж може буде актуально зараз на літо.
Простоваля• 26 июня в 20:12
Послушаю
Кукусикиииииии• 26 июня в 20:26
У меня нормальный тип кожи. Этот идеально, на уровне с дорогими спф: не белит, не жирнит, хорошая защита, после нанесения вообще не ощущается на лице
Derma Factory Fresh Aqua Sun Cream
Кукусикиииииии• 26 июня в 20:27
У Shiseido ужасные спф. Тот что на вашем фото я еле закончила, лицо - блестящий блинчик )))
Голубка миру• 26 июня в 20:36
Урьяж беру на море. На щодень у мене корейський Neddly або Blithe honest. Вони легкі й не вибілюють, захищають добре
Отчебучкина• 26 июня в 20:40
У мене ось ці. Задоволена обома. Перший трошечки вибілює а другий трохи сяйво дає
автор іреннка • 26 июня в 20:54
Дівчата, дуже дякую що поділились💐
і за шисейдо окремо тому що дивилась на нього на пляж додатково взяти.
Тримбулька• 27 июня в 00:14
https://www.stylevana.com/en_EU/skin1004-madagasca...*1pvx043*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=CjwKCAjw3_PCBhA2EiwAkH_j4jelfiJVQ_7vGXVBkVDSkHLwzwcNPt-EMswpsJLBXvuyCvDKjZ7GhhoCLEoQAvD_BwE
Отлично увлажняет и консистенция легкая, не выбеливает.
Если нужен совсем легкий/жидкий - https://www.stylevana.com/en_EU/beauty-of-joseon-r...*ijncn4*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=CjwKCAjw3_PCBhA2EiwAkH_j4jelfiJVQ_7vGXVBkVDSkHLwzwcNPt-EMswpsJLBXvuyCvDKjZ7GhhoCLEoQAvD_BwE
автор іреннка • 27 июня в 10:13
Ответ дляТримбулька
Спасибі 🙌