Партизанка• 06 июля в 16:37
Якщо невідома точна адреса?
Дівчата, допоможіть. Подаю на аліменти, бувший за кордоном, громадянство наше, чи працює офіційно - не знаю, є місто, є його номер та навіть фото закордонного паспорту. Точної адреси, як ви аж суд нема. Як ви писали, допоможіть, будь ласка 🙏
Партизанка
• 06 июля в 16:51
Ответ дляГуляю босоніж
Останнє відоме або там, де зареєстрований
Я не знаю де саме він зареєстрований закордоном. Остання країна - польша, з неї переїхав у 2023 до Іспанії. Тут ми впо, не думаю, що це підійде
Ms. Похвала• 06 июля в 16:53
Авторе, до тих пір поки він не повернеться до України, буде накопичуватися борг. Українські виконавці не будуть його розшукувати за кордоном.
Гуляю босоніж• 06 июля в 16:56
Ответ дляПартизанка
Для суду важливе місце реєстрації на території України
Барвіночка• 06 июля в 17:03
Ви подайте. Але шукати самій. Він не повернеться. Оформіть допомогу від держави, якщо вийде. І не забудьте, що якщо там десь не буде дітей, то може згадати й переманити дитину. Тому зразу кажіть дитині, що підар татусь
Партизанка
• 06 июля в 17:11
Ответ дляMs. Похвала
Будуть, все працює, в нас діє конвенція по аліментах)
Партизанка
• 06 июля в 17:11
Ответ дляГуляю босоніж
Якщо за кордоном, по вашому, все, нема жодних проблем?)) спокійно списують, через міністерство юстиції все вирішується.
Гуляю босоніж• 06 июля в 18:14
Ответ дляПартизанка
Де я писала щось про ’списують’?
Барвіночка• 07 июля в 11:51
Ответ дляПартизанка
Якщо ви обізнані,то чому питаєте на форумі тут?
Найміть адіоката і детектива. Безкоштовно ніхто шукати не буде. У Франції і Канаді трохи легше з цим
Партизанка
• 08 июля в 11:57
Ответ дляБарвіночка
Ну я хотіла дізнатися,хто та як цей момент записав, щоб звіритися.
Адвокат наймався, нажаль, оплатила двічі його послуги, толку нуль. Вирішила сама зробити.
Детектив мені для чого? 😂 я повністю знаю як відбуватиметься сам процес після набуття чинності. Про це я не питала, не просила допомоги. Але тут як завжди, про що просиш ніколи не допоможуть, а ось нишпуляти що не вийде, що це не то і не так можуть😂
Я вже подала. І легко с тим усили, де діє конвенція про аліменти від 1956 року, це не тільки Франція та Канада.
Барвіночка• 08 июля в 11:59
Ответ дляПартизанка
У тих країнах детективи скоріше знаходять. Але то досвід моїх клієнтів. Якщо впевнені, що вам за так його шукатимуть, то таке
Партизанка
• 08 июля в 12:01
Ответ дляБарвіночка
Він біженець з України, це зараз легше за все)