ЯниЯ• 06 июля 2025

Чого все так дорого

Я просто понити
Мені вже 45 років. Здавалось би, вже пора мати якусь впевненність в завтрашнім дні, в тому числі й фінансову.
А я досі живу від зарплати до зарплати
І це ще при відносно нормальній зарплаті
Але ні відкладень немає. Ні вільної можливості відпочити і не працювати
annakomasha• 06 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Так круто, що Бубочка жодного клаптика української землі не віддав москалям! І ніколи не погодитися на це, як Сивочолий!
барыга взорвал склады и спродал россии и сирии все наше оружие.а мотор сич шло кацапам двигателя на ракеты.

Медсестричка• 06 июля 2025
Ответ дляПускаю бісики
И ничто!
Не надо указывать мне, как жить))
Слишком много вас, учителей, развелось, которые любят всех учить жизни.
Ой извените.....зеля неси чемодан денег дамочке
annakomasha• 06 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
сушите сухари барыге на сизо
annakomasha• 06 июля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Та видимо в 2019 были последние выборы.
Теперь у нас вечный вождь.
ваш вождь уже 25 лет .
Кров з молоком• 06 июля 2025
Ответ дляЯниЯ
та яка різниця?
підставте будь-яку суму, що для вас означає непогана
Що для вас непогана зп?
При хорошей зарплате хватает на все. Значит у вас всё-таки не очень хорошая.
Медсестричка• 06 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Вы странная.
Не откладывать при ’неплохой’ зарплате может только финансово не грамотный человек.
Какое отношение к вашей финансовой неграмотности имеют цены? Вы так любую сумму спустите
Авторше нужно кипишь навести, не мешайте ей)))) Она уже и зарплату свою забыла от голода.
annakomasha• 06 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Мдаа.....Порох отдал Почти весь Донбасс, Крым, выел военных, хотя они стояли на обьездной Донецка, жал руку хуйлу и улыбался, договариваясь как бы ему продать побольше техники https://www.youtube.com/watch?v=d_gdkzKp5hI
оно спродало все оружие наше.стокгольмский институт войны пише

Благоуханочка• 06 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Ага, ’подставьте любую зарплату’.
Я представила 200 тыс. Как можно с них не отложить?
Медсестричка• 06 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ага, ’подставьте любую зарплату’.
Я тоже сколько тему читаю, всё никак не пойму какая же зарплата у авторши что она ноет и ноет, а конкретно ни на один вопрос не ответила. Тролиха проплаченная. Сидит на зарплате от ботни за такие темы.
Сорока-ворона• 06 июля 2025
Ответ дляЯниЯ
ну, наприклад, поїхати десь відпочити. Навіяно сусідніми темами. Оренда квартири від 1500 грн в суткі
це без дороги і їжі
Де ви хочете? Є на на кожний бюджет, хочете дешеву Болгарію - бронюєте з подругою в січні на наступне літо, літом купляти дорого. Так вся Європа живе - відпустка купляється заздалегідь. Хочеться закордон- Будапешт, до Чопа і квиток солідарності і економ житло, їсте в Lidl і вуличну їжу, яку їдять всі місцеві + економ купальні по 550 грн за півдня. Проїзд для українців безкоштовний.
Сорока-ворона• 06 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Крутяк він! Дипломат від Бога! Тримай ворогів близько! Був трохи проросійським, щоб відкрито не конфліктувати, типу свій пацан;)) але безвіз, відокремлення від російської церкви, сра.. хотів на росісю - маленькими кроками до євроінтеграції
ПироженкА• 06 июля 2025
Ответ дляЯниЯ
та яка різниця?
Що для вас непогана зп?
Різниця є, і ваша проблема саме у розмірі вашої зп. З початку війни мій роботодавець підвищив зп у 2,5 раза, відповідно до росту цін. То мені на все вистачає, як і до війни, і відкласти можу, і у відпустку поїхати
Сорока-ворона• 06 июля 2025
Ответ дляannakomasha
сушите сухари барыге на сизо
Ага Барига був 7 років назад при владі і тільки 4 роки, Бубочка скоро вже на третій срок піде, але ж винні попереднікі
Я не тону• 06 июля 2025
Ответ дляПускаю бісики
И бывший конституционный судья сказал, что янык меньше всех президентов нарушал конституцию 😂
Бо він її не читав.
Я не тону• 06 июля 2025
Ответ дляannakomasha
Ви заблукали ? прочитайте назву теми. В кожній темі одне й теж саме пхаєте. Це вже навіть не смішно. В кожній темі мертвечукі, сивочолі, буряти, руські пенси. Нафіга нам це ?
ДваДваВісім• 06 июля 2025
Ответ дляannakomasha
голодные русские пенсионеры .выживание драка.надо включить мортал комбат трек
У нас не так?
ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляannakomasha
сыва секта сушит сухари барыге
Шось того баригу вже і так і сяк і ніяк не посадять, вже 7й рік
Мию вікна у мороз• 06 июля 2025
Ответ дляЯниЯ
та яка різниця?
Що для вас непогана зп?
Для мене 150К непогана.
Ви стільки отримуєте?
ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляНаливайКа
Тот, кто сдавал Крым без вопросов
Яник?

ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Что дорого автор?
Куряче філе буквально за тижлень-два подорожчало вдвічі
Мию вікна у мороз• 06 июля 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Вдвічі? Це було 200грн, стало 400грн?
Ми з вами в різних Українах живемо
ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Турчинов сдал а Порох помог.
Господи. Порох став президентом в червні, якщо не посиляюся. А медаль за повернення Крыма датована ще коли яник був президентом. Так що не натянуть сову на глобус
ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляЯниЯ
це без дороги і їжі
Це ще дешево.
Попадался реклама типу облагорожений намет в лісі з відповідним туалетом 5000доба
ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Вдвічі? Це було 200грн, стало 400грн?
Ми з вами в різних Українах живемо
Бо 90-110, чітко памятаю, бо купила по 110, а потім в інших побачила 90
Стало 220.
Зроблено у 80-х• 06 июля 2025
Ответ дляУбилаКеннеди
фото
Если бы этого зека не выбрали, то и войны бы не было -- и это факт.
ВундерКИНГ• 06 июля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Якби, якби.
Дивилася випуск про те як Польщі вдалося вибратися з соц табору та зробити такий екон стрибок.
В свій час всі поляки майже єдиноголосно , відчуваючи свою нац ідентичність проголосували проти відносин СРСР, за євровектор. На відміну від України ,,сброд і шатание,, до цих пір, хтось хоче туди, хтось сюди, комусь какая разніца і Росія мила. Оцією розрізненістю й користуватися вороги
Ми програли свій шанс, обравши комуняку замість Чорновола.
SnowMaiden• 06 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
А билет солидарности ещё действует? В захони дадут по паспорту?
SnowMaiden• 06 июля 2025
Есть два способа жить лучше: тратить меньше и больше зарабатывать, выбирайте на свой вкус.
Мию вікна у мороз• 06 июля 2025
Ответ дляВундерКИНГ
Стало 220.
90-110грн філе було рік тому. Ви були уві сні рік?
автор ЯниЯ • 06 июля 2025
Ответ дляКров з молоком
або ціни занадто високі. не лише в Україні, а й взагалі
от яка для вас хороша зп?