Вишня на торті• 06 июля 2025

Геморой???

Сьогодні на роботі появився дискомфорт в анальний зоні думала натерли плавки , а коли ввечері біль не пройшов , подивилася у зеркало а там як вузол вийшов це геморой? Робота сидяча, запорами не страджаю , як лікувати?
Сунуся в чужі справи• 06 июля 2025
треба була ще фото додати
Белая котичка• 06 июля 2025
Та геморой же блін. Купіть мазь від геморою. Рекомендують терту картоплю або її сік прикладати, кажуть дуже допомагає, але мені особисто не допомогло
пАлАвинкА• 06 июля 2025
Да.
Релиф Адванс мазь+пить детролекс. Мне помогло .
автор Вишня на торті • 06 июля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Да.
Дякую
Шальная коклетка• 06 июля 2025
Лікувати у лікаря. Як і будь-яку іншу хворобу. Заодно вам і діагноз там поставлять.
Божий одуванчик• 06 июля 2025
1. Свічки та мазь.
2. Після дефекації підмиватися,забудьте про туалетний папір перейдіть краще на вологий
3. Теплі ванночки, мені допомогли саме теплі а не холодні як рекомендували
4. Після роботи ноги догори тримайте хоча б 15 хв