На границе• 07 июля в 12:48
Інтерсіті схема вагону
Підкажіть, будь ласка, ці С-подібні позначки на місцях-вони означають спинку сидіння?
Тобто це місце, яке я виділила, дивиться вліво, правильно? Дякую
На границе
• 07 июля в 12:52
Реанимация• 07 июля в 13:00
Ответ дляМerida
А я когда-то звонила на горячую линию, и мне казали, что не факт, что поезд подадут этой стороной
В основном подают одинаково. Направление движения в приложении показывает. В этом году у меня совпало
На границе
• 07 июля в 13:01
Ответ дляРеанимация
А де його дивитися, напрям руху? Я в додатку, не бачу(
На границе
• 07 июля в 13:10
Ответ дляРеанимация
У вашому напрямку не показує, напевно, не на всіх потягах це є.
От блін
тогдалия• 07 июля в 13:24
Ответ дляНа границе
Дякую. А ця чашечка означає, що в цьому вагоні кафешка?
Кафешка завди в третьому вагоні в потягах інтерсіті, в першому і дев´ятом 50 т місць, замість 80-ти - за що їх і люблю. Якщо ви не дуже вибаглива, то напрям руху не принципово, норм їхати хоч так, хоч сяк, мені комфортніші ті місця де по двоє і оберу до проходу, щоб ноги можна було випростати, бо зазвичай їду до кінцевої і не потрібно нікого турбувати, щоб вийти.