Мишка-шалунишка• 07 июля в 13:17
Дівчата, норм чи стрьом?
Хочу зручне і якісне взуття, але вистачає тільки на те, що з великими знижками. Ці марки взуття підходять на мою широку ногу і зручні
І нічого з цього особливо і не подобається
Воленс-неволенс• 07 июля в 13:21
Я бы взяла только 1 в любом случае. Но лучше дождаться скидку на мартинсы
Прикуси Язика• 07 июля в 13:24
3 і 4 підуть під будь який одяг і виглядають зручними. 5 теж приємні, тільки колір ’не під все’.
Нога на ногу• 07 июля в 13:26
Я бы купила 2 - к вечернему наряду, 3 - для прогулок и 5 - на работу. Имею в виду фасон. С цветами надо сиотреть.
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:27
Ответ дляВоленс-неволенс
Мартінси важкі мені на кожен день...
Ні за холодну воду• 07 июля в 13:32
Я бы взяла экко. Все выглядят не очень удобными. Визуально самые симпатичные 4, если под платье, то 2
Бідося• 07 июля в 13:32
Ну они как-то все разные, вам на каждый день? Тогда только бежевые без каблука
Красные выглядят как убийство для ног, эти тонкие ремешки, бррр
Зеленые стремные
Э
Зеленые стремные
Э
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:33
Ответ дляБідося
Зеленые стремные
Э
Зеленые стремные
Э
Так, на кожен день. Але я не збираюся в них багато ходити. Для довгих прогулянок і вільного часу є спортивні. Це типу ’прілічноє’, під плаття, може вийти куди
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:35
Ответ дляНі за холодну воду
Мені еко, які коштують майже так само, подобаються на багато меньше. Це ті дві марки які любов і зручні. То вже без примірки хочу взяти перевірене
Идууу--уууу блин• 07 июля в 13:36
Ответ дляМишка-шалунишка
тогда 3
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:36
Ответ дляИдууу--уууу блин
из этих точно ничего удобным не будет
Це кампер і хогль, вони точно зручні і мені підходять
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:37
Ответ дляТаракашечка
Кожні півгодини будете створювати теми про одне і те ж?
Ага, спеціально для душніл типу вас
Ждун с Нибиру• 07 июля в 13:37
Ответ дляМишка-шалунишка
Біркенштоки купіть чи щось таке. Шльопки. Це якесь для бабулі. Чи ккди під сукню взути
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:38
Ответ дляЖдун с Нибиру
Та не хочу я щ шльопки, і біркенштоки не хочу. Хочу сандалі, з застібками. Шльопки типу біркенштоки у мене є
Ждун с Нибиру• 07 июля в 13:39
Ответ дляМишка-шалунишка
Ок) якщо вам 55+ то може й так
Идууу--уууу блин• 07 июля в 13:40
Ответ дляМишка-шалунишка
мне кажется, от таких подошв тонких пятки очень болеть будут. про ремешки на красных промолчу)
Мишка-шалунишка
• 07 июля в 13:41
Ответ дляИдууу--уууу блин
Можливо, останні пару років були сандалі з товщою підошвою. А як до того не пам´ятаю вже
Идууу--уууу блин• 07 июля в 13:42
Ответ дляМишка-шалунишка
ну короче я бы ничего не брала, если оно неудобное) лучше ходить в старом и подкопить деньги на то, что нравится по всем параметрам)