Мишка-шалунишка• 07 июля в 13:17

Дівчата, норм чи стрьом?

Хочу зручне і якісне взуття, але вистачає тільки на те, що з великими знижками. Ці марки взуття підходять на мою широку ногу і зручні
І нічого з цього особливо і не подобається
автор Мишка-шалунишка • 07 июля в 13:47
Ответ дляИдууу--уууу блин
ну короче я бы ничего не брала, если оно неудобное) лучше ходить в старом и подкопить деньги на то, что нравится по всем параметрам)
Та те що подобається 159 євро, ну 100 буде зі знижкою. Мені дорого....я вже місяць дивлюся
Идууу--уууу блин• 07 июля в 13:48
Ответ дляМишка-шалунишка
я 2 года копила себе на сапожки и решалась на них
Доктор Хаос• 07 июля в 13:59
Ответ дляАлина-1240
Первые 3 стрем, последние 2 норм
У Алины как обычно, все не как у людей
Играю у края• 07 июля в 14:01
Таке враження, що ви просто скачали п´ять рандомних зображень категорично різного взуття. Або обрали все, що вкладалось в ваш бюджет.
Як можна нормально щось радити, дивлячись, наприклад, на фото 1 та 2?
автор Мишка-шалунишка • 07 июля в 14:10
Ответ дляИдууу--уууу блин
У мене є гроші, жаба душить стільки витрачати на літнє взуття. Ладно б зимове, функціональне чи спортивне
автор Мишка-шалунишка • 07 июля в 14:11
Ответ дляИграю у края
Я обрала все, що підходить під мій запит ’на кожен день але не спортивне’ і вписується в мій бюджет до 70 євро від Camper і Högl. Ви праві)
Алина-1240• 07 июля в 14:12
Ответ дляДоктор Хаос
У Алины как обычно, все не как у людей
О приветис
Идууу--уууу блин• 07 июля в 14:13
Ответ дляМишка-шалунишка
так Вы в нем будете ходить долго) года 3-4 точно, под самые красивые платьишки))
автор Мишка-шалунишка • 07 июля в 14:14
Ответ дляИдууу--уууу блин
Максимум пара років, я дуже неакуратно ношу взуття. Та все в принципі. У мене немає поняття як то ’берегти’)
НашлаПерепискуМужа• 07 июля в 14:14
Из этого всего 3 я бы носила
Снежнакомка• 07 июля в 14:18
1,2 мне нравятся, остальное не впишется в мой гардероб. Возврат есть?
Идууу--уууу блин• 07 июля в 14:26
Ответ дляМишка-шалунишка
я нашла магазинчик по ремонту обуви, где продают краски для кожи, теперь просто подкрашиваю любимую обувь и она выглядит прилично)
Наташа_32• 07 июля в 14:27
Мене 1 и 3-и. Остальные не-не :)
Таракашечка• 07 июля в 15:15
Ответ дляМишка-шалунишка
Ага, спеціально для душніл типу вас
А, ну все правильно, душніла для душніл клепає теми.
Воленс-неволенс• 07 июля в 15:53
Ответ дляМишка-шалунишка
Мартінси важкі мені на кожен день...
Там есть модель на пеноподошве. Нормальный вес, удобная стелька.