Copy-Paste• 20 ноября в 21:46

Порадьте кросівки

Дівчата, купила я хвалені Рікер. ну гарні, акуратні, але через 2 години прогулянки болять ноги і трохи натирають пятки навіть в теплих носках.
Що купити для подорожей та екскурсій? Колись тут читала про Скетчерси, але вони всі тряпчані, я хочу шкіру або еко0шкіру, але таку, щоб не намокла, якщо що.
Може у когось є вдалі знахідки? Не дуже дорогі? Я колись мала звичайні китайські, але такі зручні, як тапочки, шкода вже порвались.
Та прям багіня• 20 ноября в 21:49
А, сорри, не знаю, какой бюджет, мои могут не вписаться
Уходя дверю не хлопать• 20 ноября в 21:50
cole haan мне очень удобные, если для экскурсий
Тундиринда• 20 ноября в 21:57
Шкіра недорогі і непогані Bona.
Тільки я вже давно такі не купую, бо реально не намокає пару годин по мокрому лише взуття з мембраною Gore-tex. Такі і купую кросівки для довгих прогулянок, у туристичних магазинах або на сайтах. Тоді через 8-10 годин трекінгу ноги, звичайно, втомлюються, але без травм і без натирань.
Шкіряні з Gore-tex теж є, але там цінник буде негуманний, я не готова віддати 25 тисяч за кросівки.
автор Copy-Paste • 20 ноября в 21:59
Ответ дляТундиринда
Шкіра недорогі і непогані Bona.
та ні, я на 8-10 годин не розраховую. вже вік не той. Якщо десь з донькою їздимо на екскурсії, то піші прогулянки 2-3 години. Тобто нічого захмарного не шукаю. Просто зручні кросівки, які не намокнуть якщо раптом застав дощ
Тундиринда• 20 ноября в 21:59
Скечерс теж є з мембраною і вони досить непогані, хоч і штучний текстиль. На пару років вистачить, якщо акуратно носити.
Підліток за 3-4 місяці їх вграє.
Коко Шанель• 20 ноября в 21:59
Геокс, коламбія
Тундиринда• 20 ноября в 22:03
Ответ дляCopy-Paste
Мені теж не 18, я ще й важу чимало.
Собі купую Salomon, бо у мене широка нога, у них багато моделей на широку ногу.
Одні для походів, одні для міста на зараз, одні літні. В принципі, вони витримують 5-6 років щоденного використання у режимі з березня по листопад.
Тільки першу пару треба наміряти у магазині, щоб визначитися з розміром і повнотою.
автор Copy-Paste • 20 ноября в 22:06
Ответ дляТундиринда
Мені теж не 18, я ще й важу чимало.
питання не тому скільки років прослужать, а щоб були мягенькі і зручні. Плачу за своїми ноунейм кросівками, де тріснула підошва, але вони реально як тапочки були. І не можу згадати, де я їх купувала
Тундиринда• 20 ноября в 22:07
Ось такі купила цієї осені. Сіточка не промокає.
Я инженер, меряю от 1• 21 ноября в 18:06
Кула на неделе Екко, уже ходила, довольна, ноги не болят. Кожа и хорошая скидка
автор Copy-Paste • 22 ноября в 09:35
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
брали в магазине или в интернете?
Я инженер, меряю от 1• 22 ноября в 09:38
Ответ дляCopy-Paste
брали в магазине или в интернете?
Интертоп
Джем Шакіри• 28 ноября в 22:16
Спробуйте Hoka. Вони дуже зручні, є моделі з гортексом, але легенькі, а є типу для прогулянок зі шкіри. Виглядають трохи громіздкими, але надзвичайно зручні
автор Copy-Paste • 29 ноября в 15:29
Ответ дляДжем Шакіри
дякую гляну