Фрикаделька• 07 июля 2025
Як би ви віднеслися до ситуації?
Чоловік після операції важкої зараз на реабілітації в санаторії. Буде там 3 тижні. Я з дитиною їду на відпочинок, так як тур купили ще в листопаді і гроші не повертають. Моя мама каже, що я погана дружина.
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляSo_so
Турагент может продать тур с некоторой скидкой, его купят. Я и продавала и покупала так. Это не та проблема.
Ні, не може. Бо повідомили за 10 днів до виїзду. Продати то він може, але гроші не повертає
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Мама тут каким боком? Что муж говорит?
Чоловік каже, щоб їхали
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Ответ дляSo_so
А чем автор может помочь супругу, если он будет проходить реабилитацию? Ездить с тормозками?
Распутница• 07 июля 2025
А якщо ви відміните поїздку, то ви будете разом з чоловіком в санаторії? Є така можливість?
Просто не розумію що зміниться від цього. Операція вже була, зараз реабілітація
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Ні немає. Я можу тільки як в лікарні навідуватися з 15 до 18.
А взагалі то я працюю і відпустку теж раніше замовила
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут ваша мама?
Общественное мнение
Love_Love_Love_• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Чоловік каже, щоб їхали
Ну то їдьте, які ще проблеми?
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну то їдьте, які ще проблеми?
То і їдемо сьогодні. Але в голові все думка, що я погана дружина
Love_Love_Love_• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Общественное мнение
Нічого не ясно, мама це соціальна думка чи їй важлива думка соціуму про вас?
Распутница• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Ну виходьте з ситуації разом з чоловіком.
Якщо фізично він має змогу самостійно справлятися, то в чому проблема? Якісь продукти ви можете замовити йому доставкою туди при потребі.
В санаторії є лікарі і спеціалісти, які будуть займатися його станом. І є харчування
Тому вирішуйте тільки разом з чоловіком тільки це. Якщо фізично він справиться там самостійно, то різниці немає де ви будете в цей час
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
І те, і інше
Love_Love_Love_• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Краще думайте що ваша мама токсік.
Распутница• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Общественное мнение
А навіщо ’общєству’ розповідати всі подробиці вашого життя? Про санаторій, відпочинок і тд.
Може просто нехай мама менше тріпається общєству
Дюйм оф о4ка• 07 июля 2025
Чоловік вже в санаторії? Йому вистачає уваги з боку спеціалістів? Його годують? Мені здається що навіть в такій ситуації, йому краще відпочити від всіх і зосередитися на своєму здоров’і. Чи треба сидіти під дверима палати і демонстративно убиватися?
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Фізично не дуже справляється. Але я не можу там бути, лише передачі ч відвідування з 15 до 18 години
Love_Love_Love_• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
І те, і інше
Про вас для вас важливою думка може бути, лише, тих людей на місці яких ви б хотіли опинитися, всі інші можуть собі запхати свої думки в одне місце
Распутница• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Ну тут тільки ви з чоловіком можете погодити свої дії.
Якщо мама так переживає, то може як теща провідає пару раз в тиждень зятя?
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Не може провідати, бо ми живемо далеко
Свисток ля-минор• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
То у вас хороша мама, хай провідує чоловіка. В чому проблема?
Распутница• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Не може провідати, бо ми живемо далеко
Якщо чоловік дав згоду свою, то їдьте з дитиною на відпочинок.
Хто і що думає нехай лишає при собі.
Ви знаходитесь в середині ситуації і вам видніше як діяти
Хто і що думає нехай лишає при собі.
Мороженная курица• 07 июля 2025
хай їде. а ви там до чого? він себе може обслуговувати? якщо так,то там є медперсонал і т.д. Вам треба дитину оздоровити, а не чоловіку штани прати.йому там і їсти приготують, і подбають.на те це реабілітація. менше слухайте мамів і їм розповідайте
Играю_на_кларнете• 07 июля 2025
Я б в этой ситуации маме бы меньше рассказывала. Для мужа нашла бы человека, который мог бы приходить и делать что нужно. Платила бы денежку за это. Если есть необходимость. Все решения я стараюсь принимать в семье.
Фрикаделька
• 07 июля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Подруга имеет номер телефона и сможет купить,если что нужно
Играю_на_кларнете• 07 июля 2025
Ответ дляФрикаделька
Не може провідати, бо ми живемо далеко
Взяла б отпуск, если так хочет помочь. А о давать цу все горазды
Ранковий базар• 07 июля 2025
Ну, здравствуйте. Все оплачено. Чем вы мужу поможете? Вы же его не бросаете и знать не знали, что все будет так. Мама тоже молодец, со странностями женщина.