Куколка-мяуколка• 08 июля 2025

Квартира!!! Ситуація

Маю трьох дітей ( старшій 24, 16 та 13років) і мама, яка живе зараз з нами. Батько помер, маму забрала до себе, житло для мами вирішили брати в новобудові (але оформити на старшу внучку, яка на той час поки будувалась новобудова вийшла заміж). Відповідно при отримані документів, чоловік доньки ставав автоматично співвласником квартири. Моя донька вирішила, що це житло особисто її має бути (сказала, що продасть житло і гроші витратить на своїпотреби...хоча це
для бабушки квартира!!! У мене через це з дитиною вийшла сварка, що це неправильно, живіть в квартирі, я зроблю ремонт (моя мама відповідно жилаб далі зіимною) Молоді виїзжають за кордон...квартиру, донька під натиском переоформила на мене (поки будинок здавали в експлуатацію) а на мене зараз дує губи і ще зять накрутим доньку, що це їм куш невірвався у вигляді продажу квартири. Сваха теж свої п´ять вставила, сказавши, що я втрачу доньку...через це! Я відповіла, що хай діти живуть але не продавати і розтринькати гроші...у мене ще є діти яким я точно житло не куплю.
Кудлата хмаринка• 08 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Бабушке 65 - 25 внучка (от зачатия) = 40 (маме) 40- 25=в 15 лет мама забеременела?
Где вы учились, ’математик’? Мать автора родила в 20 лет, автор тоже родила условно в 20 лет. Мать автора стала бабушкой в 40 лет, внучке сейчас 25, а матери автора, бабушки внучки-жучки сейчас 65 лет.
Ядвига Юсьлегко• 08 июля 2025
Ответ дляКинДза
Автор оформила договор на дочь и что тут такого? Это всего лишь договор, так автору было удобно. Этот факт не обязывает автора что-либо отдавать.
Повнолітня людина своїм майном може розпоряджатись. І це не залежить від того, хто заробляв
КинДза• 08 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Очень важно - своим. Даже если договор был оформлен на дочь, оно не ее. Юридически ее, но мать не олигарх у нее еще 2 детей и мама.
Оле Лукойе• 08 июля 2025
Ответ дляНаездница
Там же наче вкладенні гроші від продажу бабиного дому, норм так- стареньку без житла залишити
Ну в любом случае это ведь по сути не проблема дочки, которой было подарено 🤷🏻‍♀️
Не нужно значит было брать деньги от старой. Пусть бы жила себе сама.
Мать взялась за дело, ок, так пусть доводит его до конца и с умом - а не так, как сделала она.
Заюшка_хозяюшка• 08 июля 2025
Обалдеть. Дочь с мужем слишком наглые. Т.е она все понимала, ей же лет уже немало, но все переиграла как ей удобно. Странно
Надежда наш компас• 08 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Треба було одразу нормально оформлювати документи, а не хитрити авторці теми. Тому й має клопіт.
Хто ж знав, що власній донці не можна довіряти
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
а яким чином зять виїхав?
Ви такі смішні...зараз почнуть всі розказувати, хто як виїхав
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну так бабки нашли на хабар и не малые,найдут и на квартиру
Кудлата хмаринка• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
А ви не смішна, коли нерухомість своєї матері оформили на старшу дочку? Хитрозроблено та поробено
Отчебучкина• 08 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Вы считать не умеете, если б они рожали в 15 лет, то мать автора стала бы бабушкой в 30 лет, а не в 40
А ви читати, в скільки стала бабусею не написано. А зараз не стара бабуся 65 років має онучку в 24. Плюс - мінус народжували раненько
Добро с Кулаками• 08 июля 2025
Ответ дляПетриківна
Так зять и сваха каким боком к квартире? Конченые люди
Ну що значить яким боком?!
Мамо дбає про житло для синачки
Миззери• 08 июля 2025
Лучше на детей вообще ничего при жизни не оформлять если конечно это не лишнее жилье которое не особо важно
Зять хитрожопый , От него проблемы еще могут быть потом
Кудлата хмаринка• 08 июля 2025
Ответ дляМиззери
А автор не хитрожопа, не, с каких таких дел единственное жилье своей матери на свою дочку оформляла, чтобы что? Все друг друга стоят)
Наездница• 08 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Так це наче і не подарунок Просто оформили на доньку. Треба було декілька разів це повтори доньці. Логічніше оформити на молодь, але бачите як вийшло
Петриківна• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви трохи теж смішна. Одна справа як би ви була держслужбовцем і щоб уникнути декларування нерухомості зааисали її на дочку, інша справа вибачте коли ви звичайний працівник робити такий хід
Вільний митець• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вот, і я про це їй пояснила, що мені вона досталась не просто так! А сваха і зять щей долялииолії...як це я проти продіжі! У свахи один син...хай купує синочке що хоче і продає... донька і зять зараз за кордоном вже не повернуться...мені звонити сама не дзвонить, тільки, якщо яисама і розмова поверхнева. Мені боляче від цього, я сподіваюсь, що до неї дійде, що я їйй хочу добра...
Она взрослая пусть живёт своей жизнью вы Решаете проблемы свои и мамы
Вільний митець• 08 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
а яким чином зять виїхав?
Карлсон унёс
Захекалася читать• 08 июля 2025
вітаю від всього серця що вам вдалося переоформити квартиру на себе
більше такої дурості як оформлення житла на дітей не робіть будь ласка
Мама Карло• 08 июля 2025
Автор, в чому суть теми? Просто поговорити? Я вважаю що відносини з донькою у вас гарні, вважаючи те що вона не продала нишком квартиру, не витратила гроші, а переоформила на вас. Вона ще молода з часом зрозуміє як правильно вчинила. Чоловік сьогодні є завтра немає, а мама одна єдина.
Чоловік дочкин та його мати хитро’опі, вона має зробити правильні висновки, зробить.
Не цілуюсь з бодуна• 08 июля 2025
зять не*уй взять
КликОЛЬКА• 08 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
мой отец взял мою квартиру, которая мне была подарена бабулей, нажал на меня и переоформил на себя. а через полгода дарственной на мачеху. вот почему я считаю, что квартира детей должна быть на детях. но у автора вообще все странно
Если бабушка подарила ее вам, то это ваша квартира, а если ее покупаю я, то она моя и я сама решаю на кого ее оформлять. Все мое когда будет принадлежать моим детям, поэтому я просто не даю совершить ошибку.
Тётушка Лошадь• 08 июля 2025
Ваша історія це ще один доказ того, що куплену нерухомість слід оформлювати лише на себе
Миззери• 08 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Наверное есть брат и сестра у автора не хотела дерибана
Но надо было на себя оформлять и все
Миззери• 08 июля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Именно да и вообще желательно свое имущество , хз какая старость будет
Роздратована шкіра• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так діти ще малі, і де взяти стільки грошей, щоб кожному купити
А як ви планували, цікаво, якщо знали, що усім дітям не зможете вже купити? Припустімо, ваша донька жила б у цій квартирі, за документами вона була б її, обжилася б там, поки решта дітей виростуть, а далі доньку вже з родиною на вулицю вигнати, щоб пожило наступне дитя? Чи вони там разом мали жити, всі ваші троє дітей з родинами?
Ви зробили неправильний крок, коли оформили на доньку квартиру, за це розплачуєтеся.
Тепер селіть бабусю, а коли прийде час, продасте. Або, якщо вже вирішено, що бабуся буде жити з вами, селіть квартирантів до того часу, поки всі діти не виростуть, потім продавайте і діліть кошти на всіх. І нікого з дітей не заселяйте в ту квартиру, щоб не було більше образ.
Роздратована шкіра• 08 июля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Моя тетка уговорила дочку отказаться от доли наследования, пообещав, если надумают помочь с деньгами на квартиру. Когда она обратилась, что нашла с мужем подходящий вариант, денег, естественно никаких не получили. Дочь теперь с матерью не общается, с мужем уехали за границу. Уже 5-й год никто к мамке не спешит мириться.
А що за спадок? Чи не квартира, у якій Ваша тітка живе все життя? Ми з братом також відмовились від своїх частин після смерті батька на користь мами, це ж не значить, що мама нам тепер має десь дістати гроші
Кудлата хмаринка• 08 июля 2025
Ответ дляМиззери
Но надо было на себя оформлять и все
Ну вот мы плавно перешли к сути....скорее всего так и есть, ’мудрая’ автор хотела так себя подстраховать
Мій не такий• 08 июля 2025
Я і доньку і вас розумію. В мене схожа ситуація з мамою була. З 15 років вона мені розповідала що от стукне мені 23, скінчу університет, мама поїде в село, квартира буде для мене. Все перепишуть батьки через дарчу на мене. Почалось все з того що дарчу підписав тільки батько, а мама сказала що я мала дурна ще продам квартиру чого доброго. Далі звичайно в моїх 23 роки ніхто не зʼїхав і мама живе в квартирі по сьогоднішній день. Зʼїхала я, теж закордон. Кардинально на відносини це не повпливало, але звичайно я це пам’ятаю.
Ну і вас зрозуміти можна що гроші то ваші. Треба просто було організувати те оформлення по іншому, домовитись що після смерті вашої чи вашої мами квартира її буде. А так звичайно вона триматиме образу, дали, забрали. Ну про чоловіка промовчу, хитрозроблена сімейка.
Сумчатая кошка• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Офігела, що я натиснулаина доньку і тепереоформила на мене. Сваха, сказала, що я через це доньку втрачу ...добре їй в вуха позаливали! Алеж донька, має мозок включати...
Ой ржу, свекровка уже такая довольная что сыначке квартирка приплыла, а тут раз и тю тю квартирка
Покращена• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Интересно, что когда вы оформляли квартиру на старшую, вас этот вопрос не волновал)