Куколка-мяуколка• 08 июля 2025

Квартира!!! Ситуація

Маю трьох дітей ( старшій 24, 16 та 13років) і мама, яка живе зараз з нами. Батько помер, маму забрала до себе, житло для мами вирішили брати в новобудові (але оформити на старшу внучку, яка на той час поки будувалась новобудова вийшла заміж). Відповідно при отримані документів, чоловік доньки ставав автоматично співвласником квартири. Моя донька вирішила, що це житло особисто її має бути (сказала, що продасть житло і гроші витратить на своїпотреби...хоча це
для бабушки квартира!!! У мене через це з дитиною вийшла сварка, що це неправильно, живіть в квартирі, я зроблю ремонт (моя мама відповідно жилаб далі зіимною) Молоді виїзжають за кордон...квартиру, донька під натиском переоформила на мене (поки будинок здавали в експлуатацію) а на мене зараз дує губи і ще зять накрутим доньку, що це їм куш невірвався у вигляді продажу квартири. Сваха теж свої п´ять вставила, сказавши, що я втрачу доньку...через це! Я відповіла, що хай діти живуть але не продавати і розтринькати гроші...у мене ще є діти яким я точно житло не куплю.
Божа кульбабка• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Какие молодцы ваши родители, что вам доверили две квартиры
так,бо мене вчили змалечку.
Ядвига Юсьлегко• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
він вже виїхав .вони закордоном ви як маленька.
Ні, в старті ще ні
Moon shine• 08 июля 2025
квартири треба оформлювати НА СЕБЕ.Ви ще ж не вмираєте? В молодих розуму нема. Дівчата часто під впливом чоловіків. продають дошлюбне,купують спільне,бо ми ж сім*я..А потім розлучення і тут квартиру десятиліттями поділити не можуть. і лишається з дітьми на вулиці..а в нього нова любофф. Це треба донести дівчині. і цьому треба вчити.Любов це добре але треба мати завжди СВОЄ,а не спільне. Спільне - це не твоє.
Божа кульбабка• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Интересно как
мовчки. мій теж виїхав. і так тисячі
Замрійлива• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Только если вы будете какие-то действия совершать,то нужно будет согласие мужа получается?
Фиолетовая,не выспалась?))
Зачем ей согласие мужа на манипуляции со своими квартирами (к которым муж вообще отношения не имеет)?
Согласие нужно если куплено в браке. У девушки - добрачное, личное имущество.
Дона Ко Ко• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
А мама, еще жива і ділити шкуре ще зарано!!! Квартира купувалась, так, щоб вони жили в подальшому...але не продавати, так як є ще меньші діти
Вы ж сказали ’хотели купить квартиру маме и оформить на дочку’.
Потом оказалось, что девочка созрела, вышла замуж и бабушкину квартиру решила продать с какого-то перепугу. Одна я не вижу логики, почему в бабушкиной квартире жила дочка и её ахарь? Еще и его мамаша на неё виды имела.
ВЫВсеВрете• 08 июля 2025
Знаете автор я вот так купила квартиру. Девушке досталась квартира от бабушки новоиспеченый муж так уж ей мозг промыл, что она согласилась её продать ( хотя это её единственное жилье) внимание, чтоб построить их уютное гнездышко за городом. В итоге квартиру очень срочно продавали, хорошая цена. Я купила. А через года два узнала, что муж слился через 3 месяца и денег нет ( он решил их приумножить и вложить куда то), и дома нет и мужа нет у девочки. Вот так то бывает.
ДваДваВісім• 08 июля 2025
Я по документам собственница много чего. Но прекрасно знаю где мое, а где я просто собственник на бумаге. И муж мой в курсе какая недвига наша, а какая нет. Кстати, все что не наше я оформляла всегда как личную собственность и муж нотариально это подписывал. Сестра с мужем многое тоже пишут на меня. Но это все исключительно вопрос доверия. Я сантиметра чужой собственности не возьму. И семья об этом знает.
Дочка ваша просто дура. Зять и сваха алчные твари. Оставьте их в покое. Такие союзы недолго существуют, скоро прискачет с голой жопкой к мамке.
Дона Ко Ко• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Хто його знає, але життя покаже...чому я мала вивернути кармани тільки для старшої доньки...Що саме, цікаве вирішили вони всі!! Сваха, зять і донька
Ну да, кто ни копейки не вложил, тот больше всех орал ’караул, грабят!’
100%• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
ви мене вибачте,але ви геть дурна, хоча вже і не маленька. я теж маю 2 дочки 18 і 16. і мені навіть в голову не прийде переписати на них квартири. бо вийдуть заміж, чоловіки окрутять і лишаться з голими сраками.коли любов-мозку нема. тому обидвоє квартири будуть на мені до скону. і ще - ніколи не робіть ніяких ремонтів в квартирах молодят. він оженився? нехай бере відповідальність на себе і працює Бо це не додасть вам нічого- ні поваги ,ні любові дітей.Лиш одне невдоволення,що мало,що не так,що ви щось винні Навіщо зараз той ремонт?хто буде жити_робитиме по-своєму..Дурні батьки,які стягуються аби лиш ремонт дітям зробити. А діти срати хочуть Тільки що-продали і розтринькали. І ваша ситуація тому приклад. Донька палець об палець не вдарила,а вже продати намилилась. В 24 роки мав би бути вже свій розум. Що як він тебе покине-ти лишишся ні з чим. І ще ця ситуація висвітлила,що зять ваш гнилий,отож шлюб дуже ненадовго. Бо наполягати на продажу не свого майна -це треба бути дуже ушлим. Ще й маму настрпалити.Згадаєте,не буде і 30 років,як вони розлучаться.
Зять машину хотів купить, а теща жадібна
Дона Ко Ко• 08 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
У зятя інвалідність чи троє дітей? Може йому на лікування гроші треба, а ви не думаєте про доньку, щоб одна без нього не залишилась
Да, без такого прихлебателя очень страшно остаться одной
Ядвига Юсьлегко• 08 июля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Ну так то іронія. Дівка вивозить мужика і гроші треба. Мама же, мабуть, на весіллі пообіцяла квартиру
Дона Ко Ко• 08 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так уже ж вывезла, и без денег от квартиры.
За сыначку по идее должен платить сам бубочка и его маман.
Ядвига Юсьлегко• 08 июля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Там працювати треба, а вони ї..сь звикли. От проблема. Гроші треба.
Самая СоветЧиваЯ• 08 июля 2025
Автор поскольку ваша дочь уже взрослая и у неё есть собственный муж я бы на вашем месте перед тем как получить деньги за эту якобы квартиру предложила ей и вашему зятю решать вопрос с тем где в случае чего будет жить бабушка и где в будующем будут жить её братья и сестры которые вырастут. И только если они с мужем возьмуться озаботится вопросами жилья для ваших других родственников и решат это самостоятельно таким образом что бы это всех устроило и было готово, разрешила бы продажу квартиры. В противном случае молодожены прожрут эти деньги заграницей, а вашим другим детям в семье жить будет уже негде. Попробуйте донести это дочери и напомнить ей что она не одна в семье и это тоже надо как то решать и учитывать. Крепитесь!!
Оце потужно• 08 июля 2025
Ответ дляБожа кульбабка
мовчки. мій теж виїхав. і так тисячі
Не понимаю, хабарники?
Пуки-куки• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мала гроші на квартиру, але тримає в усебе в чулку...цеж її
А чого має комусь віддавати? Не всі купують квартири на нерозумних дітей...
Автор, у цій ситуації що ви, що доня ваша повели себе однаково нерозумно, а дочка ще й нахабно. Але чого дивуватися, якщо він осинки не родяться апельсинки
Пуки-куки• 08 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Смотря кто у вас сестра с мужем. А то, знаете ли, могут и у вас поинтересоваться, что за собственность и в случае чего попытаться конфисковать и ’ваше’, и реально ваше.
Ну ниче се• 08 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Не понимаю, хабарники?
Серьезно не понимаете? 🙄
Тирамісу на терасі• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вот, і я про це їй пояснила, що мені вона досталась не просто так! А сваха і зять щей долялииолії...як це я проти продіжі! У свахи один син...хай купує синочке що хоче і продає... донька і зять зараз за кордоном вже не повернуться...мені звонити сама не дзвонить, тільки, якщо яисама і розмова поверхнева. Мені боляче від цього, я сподіваюсь, що до неї дійде, що я їйй хочу добра...
сваха та зять проти, ну звичайно ж! так би продали, купили б іншу вже у шлюбі, зятю половина, норм хлопець влаштувався
Тирамісу на терасі• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Іспанія, а це ніпрощо зараз...вони можуть переїхати ще десь...дітей немає тому вільни в переїздах
а яким чином зять виїхав?
Тирамісу на терасі• 08 июля 2025
Ответ дляДевальвация
Тема выдуманная и троляка
із зятем, який виїхав, й не каже яким чином, довго вигадувала авторка та раптом додала зайві деталі
Сколько_мне_лет?• 08 июля 2025
Я відповіла, що хай діти живуть але не продавати і розтринькати гроші...у мене ще є діти яким я точно житло не куплю.

вы планируете эту квартиру поочередно каждому из детей передавать?
Сколько_мне_лет?• 08 июля 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
мне родители купили однушку еще до двадьбы, в которой так же жила бабушка. Когда я вышла замуж, муж с свекрухой начали меня прессовать, что бы я свою продала и вложилась в общую трешку. Мои родители были сильно против и спасибо им за это, но этот прессинг был сильный. В итоге когда я от того абьюзера свалила, то мое жилье меня сильно выручило и я благодарна моим родителям что не согласились на его продажу, хотя я могда это сделать и без их разрешения, так как была владелицей
Ну ниче се• 08 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Вот объясните пожалуйста, а какая разница как он выехал? Почему многие это спрашивают?
Сарафанное радио• 08 июля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Вам пощастило, що ви переоформили квартиру на себе. Донька могла б і не погодитися.
Що тут додати?
і ще й зять міг півквартири собі відсудити. бо майно ж було придбане в шлюбі.
Папобус• 08 июля 2025
Фігово ви доньку виховали.
ОйЙой• 08 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Мда, коррупционеры, воры бабушкиных пенсий и наших налогов? для чего ж еще записывать имущество на кого-то.
Петриківна• 08 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я
Так зять и сваха каким боком к квартире? Конченые люди
автор Куколка-мяуколка • 08 июля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мама з інвалідністю?
Ні