Жертва интернета• Изменено 08 июля в 11:43
Навіщо люди випрошують дозвіл на мовні курси, а тоді не вчаться?
Сорі, але накипіло. Курс В2, онлайн. Є люди, які тупо філоняит, ніфіга не роблять, вічно вимкнена камера, коли щось питають вони в потєрях: не розуміють, не знають, нічого не можуть сказати або говорять невпопад. Зрозуміло що у всіх трапляється таке, але мова про тих, у кого це постійно. Мені то пофіг звичайно, але у нас є робота в групах, і от як ти попадаєш з такою людиною в групу, то це 10 хвилин які просто випали. А мала б бути можливість попрактикуватися в говорінні.
От нафіга ти випробував той В2, якщо воно тобі не треба? Нафіга займаєш місце людини, якій це дійсно потрібно? Ну і загалом не розумію як можна бути на стільки інфантильним і безвідповідальним
Все, виговорилася
СкокоМнеДадите• 08 июля в 11:45
Вспокойтеся)) це моє слово паразит 😂
Пів Німеччини наших так і роблять і нічого ви з цим не зробите. Просто прийміть це. Можливо їх на ті курси випер їх Бератор а їм воно не треба. В моєї сусідки саме так. Вона відтягує все як може і скільки може
Вишиванка• 08 июля в 11:46
Это я такая , три раза так ходила на курсы онлайн, представляю как всех выбешивала
мистерЛяпсус• 08 июля в 11:46
Скоротать время, чтобы джоб не за.../приставал.
Но самое смешное, что я не сильно ответственно относилась, не так, конечно, как описано, это уже неуважение, но домашку не делала, работала без энтузиазма, но сдала. А сдали с первой попытки единицы.
Жертва интернета
• 08 июля в 11:46
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вспокойтеся)) це моє слово паразит 😂
Та у нас на 25 люде таких прям злосних двоє, наша і не наш. Я чудово розумію таких людей які змушені йти на інтеграційні курси, які їм нікуди не упершись. Але ж це В2!
Незламна• 08 июля в 11:46
Ответ дляВишиванка
А зачем вы туда ходили?
Жертва интернета
• 08 июля в 11:47
Ответ дляВишиванка
На які?)
СкокоМнеДадите• 08 июля в 11:47
Ответ дляЖертва интернета
Та немає їм різниці що це. Ну не треба воно їм
Жертва интернета
• 08 июля в 11:48
Ответ длямистерЛяпсус
В2? Та по В2 попробуй ще той джоб вмовити їх дати. Про інтеграційні у мене питань не а чого там таке часто буває
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 июля в 11:48
Ответ дляВишиванка
А какой смысл в этом?
Вишиванка• 08 июля в 11:49
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А какой смысл в этом?
Ну мне надо было выучить потому что знала, что в Украину возвращаться не буду,хотела хорошую работу, ну вот не шли мне эти курсы, каждый раз думала вот все сейчас пойдет на ура и обламывалась
мистерЛяпсус• 08 июля в 11:49
Ответ дляЖертва интернета
Сейчас - возможно.
Я получала направление на В2 осенью 2023 г., тогда это было элементарно и всем давали.
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 июля в 11:50
Ответ дляВишиванка
Значит желание было, но мотивации не хватило. Хоть с третьего раза сдали?
Вишиванка• 08 июля в 11:52
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Нет, мне ничего сдавать не надо было. Вот точно не было нормальной мотивации. Уровень В2 получила быстро, оказывается просто замуж за местного выйти надо было
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 июля в 11:53
Ответ дляВишиванка
Сертификат не нужен был и вы экзамен не сдавали?
Ну и такое возможно
Просто сертификат часто нужен для последующей учебы, например
Ну и такое возможно
Вишиванка• 08 июля в 11:55
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну и такое возможно
Мне учится не надо, экзамен сдала просто для себя, чтоб понимать на каком я свете
Жертва интернета
• 08 июля в 12:04
Ответ дляAbrado
Зазвичай теке відбувається, коли людям вадко і вон забивають. Можливо їм ще рано на В2. Це звичацне явище
Можливо. Але у нас той В2 що з 100 годин повтору В1. То мали б навпаки виджобувати, щоб наздогнати. Але от да, є питання як взагалі ті люди здали в1
Ананомчикус• 08 июля в 12:06
У нас в группе на А1-В1 было 25 человек. От силы 5 человек хотели учиться. Остальные чисто так, посидеть, повтыкать. Ещё и препод на русском языке преподавал (поздний переселенец). Как учиться что-то делать, диалоги строить, так 20 человек орали «это вам молодым надо, а мне что? Вам надо учиться». А как я просила препода говорить с нами на немецком, так 20 человек плакали, что ничего не понимают и им надо на русском. Ну не наглость?!
Квітка Миру• 08 июля в 12:08
Ответ дляЖертва интернета
Мотивації немає вчити, важко, лінь, не всім даються мови, от вони і забивають. Я сама ненавиджу вчити англійську, тому беру заняття по 10 уроків, поки вистачає запалу, потім беру перерву. В мене прям стрес на тих занятях, хоча я індивідуально з вчителем працюю.
Жертва интернета
• 08 июля в 12:09
Ответ дляАнаномчикус
Та на інтеграційних курсах це скоріше норма ніж виключення. У мене те саме було, добре хоч викладач німець. Але ж В2...
Ананомчикус• 08 июля в 12:10
Ответ дляЖертва интернета
В группе В2 была девушка, которая списала экзамен на В1 и сдала) такой ноль в немецком
А поговорить?• 08 июля в 12:13
Это я сейчас наверное такая на С1 🤣. Только оплачиваю курс со своего кармана. После работы забираю ребенка, прибегаю и сижу в ахере учу немецкий 🤦🏻♀️
Жертва интернета
• 08 июля в 12:41
Ответ дляА поговорить?
Блін, співчуваю вам. Але тут є виправдання - працюєте! Ці люди не працюють і не платять