Жертва интернета• 08 июля 2025

Жара... Я уже не вывожу

Хнык
Как вы?
Бронетапці• 10 июля 2025
Ответ дляАтиква
Я ж написала , в тому році ходила. Бо був вибір вмерти від холери чи від спеки , я трохи повийожувалася і обрала не спеку
Тобто літом взагалі не купаєтеся ч бо в Дніпрі типу паличка???піпєц
Атиква• 10 июля 2025
Ответ дляБронетапці
Я ж сказала, що тим літом купалася, бо куди діватися? А до цього останній раз в старших класах , потім якось не хотілося...хоча не травилася. Батьки привчили, що купатися в морі- ок. В Дніпрі- не ок
Бронетапці• 10 июля 2025
Ответ дляАтиква
Мля...до чого тут минуле літо? Тобто для вас купатися більше просто ніде, окрім моря і Дніпра???
І всі роби з війни як мінімум ви літом на пляжі жодного разу не були окрім минулого???
Атиква• 11 июля 2025
Ответ дляБронетапці
Окрім морського пляжу ні, не була. Чому це так дивує?