Мию вікна у мороз• 08 июля в 23:00
Хто розлучався після 2022 через суд. Ви теж не отримали свідоцтво про розлучен?
Мені дали купку паперів і, коли просять десь надати папірець про розлучення, то не розумію, що надавати. Всі папірці фотографувати чи як?
В Дії досі заміжня.
БоВжеВільна• 08 июля в 23:01
Через суд свідоцтво не видають, рішення суду остаточний документ ваш про розірвання шлюбу
Леди Г• 08 июля в 23:02
Ответ дляGalina_vinsport
В 2023 году дистанционно развелась, есть только решение суда.
Як це зробити?
Galina_vinsport• 08 июля в 23:04
Ответ дляЛеди Г
Розлучитися дистанційно?
Я з Вінниці, знайшла там адвоката, підписала договір з ним, оплатила 2300 грн и все. Він сам все зробив.
Леди Г• 08 июля в 23:06
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую.
Леди Г• 08 июля в 23:07
Ответ дляGalina_vinsport
Немає за що. Бажаю всього найкращого.
Я вам також.
Як міряти?• 08 июля в 23:10
Ответ дляБоВжеВільна
Це якщо є діти )
А так свідоцтво дають, якщо без суду розлучались
фрау Гітта• 08 июля в 23:11
Решение суда, развелась в декабре 2021 . И вот как оказалось в 2024 когда в загс пошла снова замуж выходить то сказали сорян Вы у нас ещё замужем, в суде должны были отметку в электронной базе поставить. В общем ездила в суд , писала заявление, потом снова в загс )
Мию вікна у мороз
• 08 июля в 23:14
Ответ дляфрау Гітта
Я подала в Дії, що некоректні дані. Змінили. Щойно побачила. Але хотіла замовити свідоцтво про розірвання шлюбу, щоб був один бланк, а не купа паперів і навіть за гроші не можна отримати.
Дурня якась.
Шлях до зірок• 08 июля в 23:15
Ответ дляМию вікна у мороз
Дурня якась.
Яка купа? Рішення суду, це 1 листочок, максимум 2
Тролю як можу• 08 июля в 23:15
Свідоцтва вже давно не видають, якщо через суд. Ваш головний документ - судове рішення.
Мию вікна у мороз
• 08 июля в 23:15
Ответ дляШлях до зірок
Ні, у мене не один.
Мию вікна у мороз
• 08 июля в 23:17
Ответ дляТролю як можу
І що я маю всі сторінки фотографувати, якщо в організації просять надавати?
Чи можна просто номер справи надавати?
Тролю як можу• 08 июля в 23:18
Ответ дляМию вікна у мороз
Чи можна просто номер справи надавати?
По номеру справи вони не побачать всіх даних, якщо в них немає спецдоступу. У вас має бути оригінал рішення суду на руках.
фрау Гітта• 08 июля в 23:19
Ответ дляМию вікна у мороз
Дурня якась.
Какая куча бумаг, 1 листочек з решением суда ...
Мию вікна у мороз
• 08 июля в 23:19
Ответ дляТролю як можу
Оригінал у колишнього чоловіка. У мене копія витягу.
Мию вікна у мороз
• 08 июля в 23:20
Ответ дляфрау Гітта
На жаль, у мене не так. Не хочу зараз вставати з ліжка. Але там три чи чотири аркуша.
фрау Гітта• 08 июля в 23:20
Ответ дляМию вікна у мороз
Чи можна просто номер справи надавати?
Вы на алименты исполнителю продаёте документы? Вот честно даже не знаю куда ещё нужны эти бумаги о разводе
БоВжеВільна• 08 июля в 23:20
Ответ дляЯк міряти?
Це якщо є діти )
Я працюю в суді і написала про розлучення через суд, як запитувала автор))
В ВДРАЦС за спільною заявою подружжя звичайно, що видають свідоцтва, обом))
фрау Гітта• 08 июля в 23:20
Ответ дляМию вікна у мороз
Так Вы можете в суде взять и себе оригинал. На развод Ваш муж подавал видимо
Тролю як можу• 08 июля в 23:20
Ответ дляМию вікна у мороз
Роздрукуйте з дії. Наскільки пам´ятаю, там з кьюаркодом має бути. І нехай буде у вас.
Мию вікна у мороз
• 08 июля в 23:21
Ответ дляфрау Гітта
Ні. На аліменти не подавала. Але в паспортному вимагали.
Протру пилюку• 08 июля в 23:29
Ответ дляМию вікна у мороз
Дурня якась.
Це рішення суду треба принести в загс. Вони внесуть це в свій реєстр і видадуть вам свідоцтво про розірвання шлюбу. Зараз це РАЦС. Здається, можна це зробити навіть через ЦНАП
Закусенец• 09 июля в 00:01
Идете в ЗАГС и там берете довідку, я в прошлом году ее брала. Но мне нужна была для подтверждения девичьей фамилии.
Статус Ква• 09 июля в 08:50
Ответ дляШлях до зірок
Який один? В мене на 4,5 листи рішення
Шлях до зірок• 09 июля в 08:52
Ответ дляСтатус Ква
Який один? В мене на 4,5 листи рішення
Може у вас ще поділ майна подружжя там, бо зазвичай рішення 1-2 листи, і воно прошите, тобто не розпадається, поклав у файл та і все