Усатая полосатая• 08 июля в 23:38

Стоматолог імплантолог не може оцінити ситуацію

Прийшла на 30 хвилинну консультацію
Лікар скачав диск,план не розказав, по цінам нічого не сказав, по імплантам не проінформував
Сказав я подумаю що можна зробити, запишіться через тиждень

Тобто я подумаю? Що там думати? Це значить що в нього досвіду мало? 30 хв не достатньо щоб людині сказати ситуацію в роді і накидати план що за чим і яка ціна?

Ви пішли до цього лікаря повторно?
Потішаюся• 08 июля в 23:41
Те, що лікар думає, аналізує, в не робить що попало тільки б пошвидше зробити бабла, навпаки позитивно його характеризує.
Носки на подтяжках• 08 июля в 23:45
А друга консультація також платна?
КаваЗМолоком• 08 июля в 23:53
Это нормально когда план лечения отдают позднее. Особенно если у вас запущенная ситуация.
Головний кошак• 09 июля в 01:19
Пусть ищучит снимки, если вторая консультация не платная то сходите.
Пару лет назад ставила корейский 250 коронка, 300 хирургический этап. Это вам для информации
Alex_Kri• 09 июля в 05:18
если план комплексный, то у него может быть необходимость показать снимок смежным специалистам, с которыми он будет работать
автор Усатая полосатая • 09 июля в 08:32
Ответ дляAlex_Kri
Та немає там ніяких сміжних спеціалістів
Там все хірургіЯ