бифидобактерияЖоржик• 09 июля 2025
Інтер´єр кольору кашемір, машрум
Дівчата, може є в когось меблі, стіни такого кольору? Хочу в майбутньому собі. Але зараз етап підбору плитки на підлогу та у ванну.
Не можу зрозуміти, в реалі це холодні відтінки чи теплі? Шукати плитку беж чи сіру? Порадьте
КонФФетОшка• 09 июля 2025
Цвет красивый, у меня похоже, но темнее стены. На полу темный ламинат
Самое лучшее в пинтересте посмотрите, разные варианты и определитесь что вам понравится
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
Вторая у вас розоватая.
И какой цвет вы хотите? Тёплый или холодный?
Мені подобається як на фото. Дивилася сьогодні плитку, обирала беж,але здається вона більш гарячіша, ближче до оранжевого. Тому засумнівалася.
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Там і дивлюся, але щось не пов´яжу результат
Хочу меблі в кухню, коридор такі, і стіни трохи світліші. А ось підлога яка? В ступорі
Ашолюдискажуть• 09 июля 2025
Теплый или холодный затрудняюсь ответить, я бы сказала нейтральный и очень красивый и ним будет хорошо сочетаться серый
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляMag-inna
Мені теплі,маю комод в спальні кольору кашемір
Підлога ламінат? Жовтіший чи більш холодний?
КонФФетОшка• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вот мои
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ось і я на беж дивилася, а тепер думаю
Небалувана Галя• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене так
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Вот мои
Ага, красиво, у вас підлога темна під дерево. Мені плитку треба, типу мармур,онікс, розмазню якусь. Чоловік не хоче плитку під ламінат в коридор та кухню
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
В мене так
У вас меблі холодні, а підлога тепла як на мене. Колір як називається?
Небалувана Галя• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Меблі в мене кашемір, а підлога по акції)
В таких кольорах змішаних все залежить від освітлення, штор
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Може й справді підлогу більш до сірого брати. Як вважаєте по досвіду?
Агент Пинкертона• 09 июля 2025
лучше найти образец такого цвета, как будут стены и с ним ходить подбирать все остальное
Небалувана Галя• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Якщо під дерево, то тільки натуральні відтінки, під камінь можна і сірі
Пез Году Неделя• 09 июля 2025
Якщо у вас південна сторона і багато сонця, то обирайте холодні відтінки, якщо північна і мало сонця, то теплі. Колір на фото теплий, як на мене.
Сунуся в чужі справи• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У мене паркетна дошка бежева і плитка на фартуці в кухні бежева. То вибирати плитку я ходила прямо зі шматком дошки ) Щоб вони були навіть не скільки однакові за кольором, скільки пасували одна до одної за тоном. Бо це як поруч покласти холодний білий і молочний білий - другий буде виглядати якимсь брудним на фоні першого. Просто різні кольори комбінувати значно легше.
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляНе зви чайна
Робіть викраски !
Бо ці кольори дууууже різні .
Це меблі будуть, тому без викраски
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
В нас попереду плиточні роботи, ванна, підлога в коридорі та кухні. До меблів ще далеко. Тому і боюся, що плитку покладемо, а поїдемо за тим кашеміром, і не буде пасувати. Де взяти кусок фасаду? Не видають же на Віярі?
Небалувана Галя• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Там лежать зразки маленькі, можна взяти
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляПез Году Неделя
В нас південна якраз. То сірі холодні відтінки підійдуть до цього машруму,?
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Там лежать зразки маленькі, можна взяти
Да? Тоді треба з´їздити. Дякую
ХикориДикори• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Там масса оттенков. Смотрите внимательно, чтобы цвет вам нравился и сочетался с другими
ХикориДикори• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вам поможет ’насмотренность’ - смотрите интерьеры в подходящих вам вариантах. Будет проще визуализировать
Сунуся в чужі справи• 09 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тоді легше зі шматком плитки їхати на Віяр )