бифидобактерияЖоржик• 09 июля 2025
Інтер´єр кольору кашемір, машрум
Дівчата, може є в когось меблі, стіни такого кольору? Хочу в майбутньому собі. Але зараз етап підбору плитки на підлогу та у ванну.
Не можу зрозуміти, в реалі це холодні відтінки чи теплі? Шукати плитку беж чи сіру? Порадьте
бифидобактерияЖоржик
• 09 июля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тоді легше зі шматком плитки їхати на Віяр )
Так раптом не підійде. Тобді мєчту по меблям треба перемріювати
ПуГоФФка• 09 июля 2025
У мене кухонні меблі зроблені в кольорі кашемір в поєднанні з антрацитом. На підлозі сірий керамограніт, фартук і стільниця під білий мармур. З досвіду експлуатації кашемір чудовий і не вибагливий, а антрацит як наказання господнє. І стіни на кухні в кольорі какао з молоком, такий темний колір з розуватим підтоном. Мені він дуже подобається, і кашемір з ним перегукується). В прихожій робила шкаф з фасадами в такому ж кольорі, може на тон темніше кашеміру, корпус шафи темнокоричньовий. І стіни фарбували в колір сріблистий тауп. По факту викрасу мій тауп зовсім не тауп, а якийсь з бузковим відтінком. Але в принципі все нормально дивиться. І в ванній теж меблі кашемір. А плитка світлий бєж і антрацит. З плиткою взагалі вийшло не так як планувала. Я її купувала на сайті агромату і вживу не бачила. В назві стаїть grey. То я її і купувала як сіру. А приїхала бєж. Ну це я її так бачу. А мій плиточник сказав що вона сіра. Так що у всіх своє сприйняття кольору, тим більше на екрані монітора.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так ви яскравий приклад мого бажання. Авжеж, якщо буде у вас можливість і бажання скиньте пару фото поєднання, як виглядає кашемір з підлогою в різних кімнатах ,та фартухом. Хоча б шматочки. Теж всі меблі планую кашемір, ванна,кухня ,коридор ,спальня. Але вживу сам колір не бачила, тільки інстакартинки.
І з чого фасади робили скрізь, який матеріал? Особливо ванна цікавить.
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Можливо мої фото ви вже бачили, я неодноразово їх показувала. На фото кухні колір чомусь вбачається як білий, але я то знаю який він) можливо що робила фото при штучному освітленні. Фото старі, зараз на кухні стіл з білого керамограніту, то воно якось краще.
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ванна. Але ж колір на фасадах теж не передає. Все таки він більше бєж з розуватим підтоном. Фасади мдф в плівці софт тач, дуже непрактичні і добре що це не кухня. А на кухні фасади з мдф Алвік, як я вже писала, ідеальні.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Точно. Бачила тумбу в коридорі, ще собі завантажила, дуже сподобалася. А все інше точно наче біле. І підлога теж
а меблі скрізь одного кольору як і в коридорі? Роздивляюся. І кухня вогонь, красивенна
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене кухня на північ, тому майже завжди з підсвіткою і ось такий ефект, кашемір мімікрірує під білий) плитка на підлозі на кухні просто сіра, а вхідна зона дійсно білий керамограніт і біла вхідна дверь. У ванній світлий керамограніт і на підлозі і на стіні.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Тобто, скрізь однакові фасади? Шкода що кухня в мене маленька, таку шафу не можу зробити
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дякую!
Ні, не скрізь. В коридорі зробила навісну консоль чорну. На лоджії в мене кабінет і моя майстерня для хоббі, там стіни світлосірі і меблі робили під дерево. Це відокремлена зона і на загальний дизайн не впливає, а мені додає різноманіття. В спальні білі меблі, і біла підлога, дерев´яна кровать кольору венге. Такі ж двері на фоні чорної стіни. Вони майже зливаються коли двері закриті. Шафи не має, є окрема гардеробна. Там теж робила все з темнокоричньового дсп. Так сталося, що на нього була гарна акційна ціна і по кольору воно теж мені підходило. А от гостьова кімната відрізняється кардинально. На сіробілій базі є синій акцент. Фасади меблів з синього скла, синій стул, синій пуф і частково синій тюль. Ну і подушки диванні теж сині.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Дякую!
Останнє цікаво було б теж побачити.
Про меблі, мала на увазі ті що на фото. Тумба для взуття в коридорі та кухня/ванна це один колір?
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Останнє цікаво було б теж побачити.
На кухня матеріал так і називався кашемір. У ванну замовляв фасади мебляр, тому яку він обрав плівку я не в курсі, я йому сказала щоб максимально був підібран під кашемір, бо і шафу в ванній, і тумбу під раковину робили з дсп кашемір. А от в прихожу я сама фасади замовляла, то плівка називалась якимсь жіночім ім´ям. Зараз спробую згадати.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
А, ясно. Бачу ж що відрізняються. Думала, за рахунок світла різні кольори. Виходить в коридорі насправді темніші фасади?
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Трішки темніші. Знайшла, плівка Джеральдін, але вона знята з виробництва.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Дякую, що стільки уваги мені приділили. Все ж таки, по ітогу, як вважаєте. Підлога більше теплих чи холодних відтінків підійде? Біла,авжеж, виключення, підходить до всього
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Останнє цікаво було б теж побачити.
Передивилась свою галерею, немає фото гостьової кімнати, залишились в іншому телефоні. А я зараз на дачі живу.
ПуГоФФка• 10 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я взагалі не вважаю за потрібне розділяти на тепле чи холодне. Це все прекрасно міксується. Робіть як вам до душі, бо вам в цьому жити. Особисто мені кольор подобається хвилями. Цю квартиру ми робили 6 років назад. В тому році робила ремонт в іншій квартирі і обрала світлий теплий бєж, світла оливка, кухня кремові фасади в поєднанні з болотяним, акцентні вставки з бронзою і охра в текстилі. Зовсім інше кольорове направлення, тепле і воно затишно дивиться.
бифидобактерияЖоржик
• 10 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Цікаво. Дякую вам ще раз.
ПуГоФФка• 11 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Цікаво. Дякую вам ще раз.
Вибачте, може вже занадто, але хочу порадити вам подивитися обзори меблевої виставки, яка проходить в Мілані Кухні демонструються через рік, тому тенденції були представлені в минулому році, там є що для себе почерпнути. Я сьогодні дивилася і трішки скрінів зробила, може зацікавить. Мені особисто дуже сподобалось поєднання кольорів на першому фото.
бифидобактерияЖоржик
• 11 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Ні, не багато. Теж хотіла відписатися, заходила в меблевий і дивилася колір кашемір. Так, він такий як у вас на кухні. Я, все ж таки, уявляла його більш насиченим, як ось тут у вас на фото 1. Як цей колір називається, не знаєте?
ПуГоФФка• 11 июля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ні, це треба взірці дивитись у салонах типу Віяра, Кронаса чи Даск Центра.
бифидобактерияЖоржик
• 11 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так вони всі з Віяра. Але так, вибратися треба.