Однозначная• 09 июля в 11:17
Хто повернувся і пожалів?
Напишіть свій досвід. Я з Києва. Все позакривали закордоном. Дороги назад немає. Буду повертатися. Але сумніви беруть
муха в кедах• 09 июля в 12:16
Ответ дляОднозначная
Тоже син . 11 років
В 11 он еще может адаптироваться в другой стране, в 13 мой уже не смог. Из за него и вернулась, муж там остался. 3 года он деградировал заграницей, творил такую дичь! Вашему как?
Трусиковед• 09 июля в 12:17
Ответ дляСекс-Бомба
Ох
Я додому хочу, хоч вовком вий, але бачу, що зараз робиться, тому не ризикую
Я з Бучі
І я з Бучі. Зараз повернулася в Трускавець, там не витримують нерви, неможливо спати, а від цього все інше пляше. Але й за кордоном не витягую.
Бучу дуже люблю і жила б там все життя...
Однозначная
• 09 июля в 12:17
Ответ длямуха в кедах
Нормально. Вивезла в 8 років. Ходить в школу з німцями. Дітей українських немає. Каже що іноді зовсім з ним ніхто не говорить з дітей в школі. Але не обіжають
Не рахую, а вважаю• 09 июля в 12:19
Мы с моря (Одесская область) вернулись недавно в Сумы, жалеем очень...
Однозначная
• 09 июля в 12:21
В мене депресія накриває. Всі майже тут з сім´ями в Німеччині. А так я сама і помогти немає кому. Сильно була захворіла. Думала як що що, що моя дитина буде робити в іншій країні сама як зі мнщось станеться. Руки опускаються. Нерви, депресія
муха в кедах• 09 июля в 12:24
Ответ дляОднозначная
От якщо йому нормально, то викиньте навіть думки про повернення, за ради дитини. Якщо вчиться з німцями, то мову вивчив. Далі звикне. Мій за 3 роки не вивчив італ, ні з ким не спілкувався у школі, вчителів ігнорував, на уроках спав. Знайшов старших хлопців з України почав палити, алко вживать, навчання за 3 роки закину, впав в депресію, таке творив, що жах. Забрала в Україну, то зовсім іншим тут став. Шкодую, що 3 роки намагалася ломать його.
Однозначная
• 09 июля в 12:26
Ответ длямуха в кедах
Я сама не витягую тут. Чоловік не виїздний. Якщо залишатися то кінець сім´ї зовсім. Шукати когось собі не хочу від слова зовсім. Раніше лібідо було 0 а зараз пробило дно.
муха в кедах• 09 июля в 12:26
Ответ дляОднозначная
Ідіть на роботу, вчіть мову, займіться спортом. Візьміть себе в руки! Якщо дитині норм, то налаштуйте себе на краще, заради його майбутнього.
Херсон це Україна• 09 июля в 12:28
Я. Вернулись в Харьков , год прожили и вернулись. Но у меня страна такая, где не надо ничего закрывать ,выплат нет и можно ездить сколько хочешь. Словакия
Однозначная
• 09 июля в 12:29
Ответ длямуха в кедах
Мова А2 здала. Говорю погано.ніде толком не беруть. Живу в селі. Хазяйка житла мегера. Підставляє завжди. Це теж мені на психіку лає
Видящие_помогите• 09 июля в 12:30
Ответ дляОднозначная
Чоловік не виїздний. Сама з дитиною не тягу тут фінансово і морально
Аналогично. Плюс момент с врачами для меня важен. Я одновременно жалею и нет. Скорее делаю выводы, что за границей свои - и +, но я сделала выбор. Сейчас уехать я бы не решилась, но если б помогли переездом, финансово, была б гарантия где жить и что страна примет снова- наверное уехала бы. А сама я не потяну, я не в том состоянии здоровья.
муха в кедах• 09 июля в 12:30
Ответ дляОднозначная
Облиште ви про чоловіка думать, він вже когось собі знайшов за 3 роки, повірте. А так ще дитині майбутнє зруйнуєте. Давайте змоделюємо ситуацію по іншому, ви в Украхні, під шахедами та ракетами, а чоловіка забрали в окопи. Тотако ж сімї немає. А так хоч ви і дитина в безпеці!
Однозначная
• 09 июля в 12:30
Що мені робити? Я не знаю. Плачу. Чоловік в Україні закритий. Дитину без батька вивезла.бо тоді злякалася. А зараз ще гірше а повертатися треба. Не можу взяти себе в руки
Khmelnichanka• 09 июля в 12:31
Ответ дляОднозначная
Чи нема можливості переїхати в більш безпечні регіони України? В Київ особисто я зараз не поверталась би.Бо є «лібідо», а є «психіка». Для мене друге важливіше, особливо якщо говорити про дитину.
муха в кедах• 09 июля в 12:31
Ответ дляОднозначная
А змінити помешкання, або зняти хоч кімнату? Вчіть мову щоб хоч на прибірання піти.
муха в кедах• 09 июля в 12:33
Ответ дляОднозначная
Кому требе повертатится? За 3 роки ви вже чужі з чоловіком, будуть лише сварки.
Голова колгоспу• 09 июля в 12:33
Вы шутите? Люди выезжают массово, кто имеет возможность, а вы назад? И да, выезжают те, кто не выезжал вообще, но сейчас уже нереально, многим квартиры разбило, чудом выжили.
Голова колгоспу• 09 июля в 12:35
Ответ дляОднозначная
О, ну в Киеве вам станет легче, пару ночей потрясёт от страха вас и ребенка, может ребенок уписяется, может просто нервный тик и вам сразу полегчает.
Нічна ненажера• 09 июля в 12:48
Ответ дляОднозначная
Почему вы не вернулись намного раньше?
Если совсем все плохо, возвращайтесь, обещают возобновить поставки оружия, может сбивать лучше будут.
Однозначная
• 09 июля в 12:49
Ответ дляНічна ненажера
Почему вы не вернулись намного раньше?
Плохо мое состояние здесь. Ад не помогают. Нервы постоянно. Не вернулась бо курсы были, думала что все закончится и поеду домой
Джонсонюк• 09 июля в 13:06
Автор, співчуваю вам. Приймати рішення тільки вам, ніхто за вас цього не зробить. Але добре подумайте і зважте всі ’за’ і ’проти’. Якщо ваша психіка не витримувала набагато кращої ситуації в Києві 3 роки тому, то що буде зараз? Що буде з психікою вашої дитини? Нащо висмикувати її із суспільства, де він потроху починає приживатися?
Признайтеся собі, що ви хочете додому, в першу чергу, заради себе. Бо психологічно живете на паузі. І зрозуміло чому. Але вам треба поговорити із собою: що буде, якщо я повернуся і щось станеться (не дай Боже, звичайно)? Як буде витримувати дитина безсонні ночі і сидіння у підвалі? Чи зможете ви жити на тому самому рівні, як і раніше? Як складуться відносини з чоловіком після купи років окремого життя? Чи варто оце все?
ГонУрова дівка• 09 июля в 13:15
Ответ дляОднозначная
Менше драми, візьміть себе в руки.
Прийняли рішення - їдьте, чого зараз плакати? Юуде важко - виїдете знову. Але вам мабуть з вашим станом треба буде до психіатра (від себе не втечеш)
66сезон666серия• 09 июля в 13:21
Ответ дляОднозначная
Тоже син . 11 років
Діти реагують по різному. Залежить від реакції батьків в більшості.
Моя при обстрілі біля самого дому, сидячи в ванній переписувалась з подругами по грі, і зідзвонювались по дівчачим питанням. А подружка при кожному обстрілі з мамою всю ніч в підвалі і боїться страшенно, розповідає що відірве руки, ноги.
Це Київ. І у нас район не сильно потерпаючий порівняно з іншими.
Винник• 09 июля в 13:34
Ответ дляОднозначная
А муж никак не может приехать к вам?
Однозначная
• 09 июля в 13:38
Ответ дляВинник
А муж никак не может приехать к вам?
Нет. Пробовали разные варианты.
Детские_Будут?• 09 июля в 13:42
Ответ дляKhmelnichanka
В Німеччині треба «закривати» купу угод: за оренду (попереджаючи за 3 місяці), за електроенергію, за інтернет, за мобільний зв»язок (якщо контракт), за гуртки в спортивні секції за проїзний, за всі страховки (типу відповідальності перед третіми особами, чи юридична, в кого є), попередити в садочку, щколі і бажано - і свого сімейного лікаря, а головне - попередити Джобцентр (якщо стоїш там на обліку: щоб не було переплати), Фамілієнкассе (якщо отримували «»дитячі» гроші), медичну страховку (бо інакше може продовжуватись рости «борг»), закрити банківський рахунок та виписатись в місцевому ратхаусі.
Напевно так скрізь,принаймні в Польщі так.окрім джоб центру.дитячі кошти,гуртки,квартира арена,рахунки в банку
курасаны• 09 июля в 13:42
Ответ дляОднозначная
Тоже син . 11 років
Я сейчас в Киеве, вернулась на несколько недель и уже считаю дни до отъезда
Не рекомендую возвращаться
Видящие_помогите• 09 июля в 13:46
Ответ дляОднозначная
А что муж вам говорит? Может он говорит вам, не приезжать, то не приезжайте. Либо самый крайний случай - снимите жилье на Западной Украине. Поищите городки, где нет такой жести, где вы бы могли жить.
Однозначная
• 09 июля в 13:47
Ответ дляВидящие_помогите
Мы не богатые. ЗУ не потянем. Муж говорит ехать. Как то будет, говорит