Регионщица• 09 июля в 13:09

Дякую що грошима…Але лишніх немає(

Я поплакатися
Сьогодні зранку я вже зрозуміла що не мій день.Ось таке буває…
Вранці вийшла гуляти з собакою в 6 ранку, і мене машина облила брудом ..
Потім на 7:00 потрібно було бути на медичній комісії - я забула направлення
Приїхала з донькою до технікуму, на співбесіду - співбесіду відмінили …
І вже здається заспокойся. Сиди дома - нічого не роби і навіть не рухайся.
Нє, мені потрібно було чоловіку перекинути гроші, перекинула - не дійшли а у мене списалися…
Донька просить оплатити взуття, я купую а потім думаю гляну що за сайт - а то аферисти. Багато відгуків що аферисти…
І це тальки обід…
Боюся кінця дня вже.
У банку написала рекламацію на ці дві ситуації
Я втратила 9 тисяч гривень на рівному місці.
Рук не опускаю, але ось ось заплачу ….
Вообще не факт• 10 июля в 14:59
А я лошара сбросила гадалке 150 грн и она ничем не помогла просто забрала деньги и заблокировала , но похоже сверху услышали на след день половину вернулось, капнуло оттуда откуда больше года некапало. А половина как франшиза наверно за мое лоховство.
автор Регионщица • 10 июля в 16:58
Ответ дляВообще не факт
Але ви оптиміст)
Вообще не факт• 11 июля в 14:59
Ответ дляРегионщица
Але ви оптиміст)
Ну не раньше же капнуло а именно после кидалова значит сочувствуют мне