Синди Кроуфорд• 09 июля в 16:18
Згущенка без цукру
Шукаю згущене молоко без доданого цукру. Бачила і пробувала таке в Німеччині, але там його продають в маленьких ємностях і використовують для додавання в каву. І воно рідкувате.
Чи є у нас такий згущик? Може, в сусідніх країнах хтось бачив і пробував?
Грушки-яблочки• 09 июля в 17:01
Ответ дляСинди Кроуфорд
Та отож, не хочеться)))
Я колись готувала екзотичну страву, там треба було молоко певний час випарювати, якась індійська, з кардамоном. То я замахалася це молоко помішувати, щоб не пригорало. Бо навіть в товстому казані до стінок липло
на водяной бане
накрыли крышкой и занимаетесь своими делами
Синди Кроуфорд
• 09 июля в 17:07
Ответ дляГрушки-яблочки
на водяной бане
А як звідти вода піде?
Грушки-яблочки• 09 июля в 18:10
Ответ дляСинди Кроуфорд
А як звідти вода піде?
точно не пойдет, посмотрите в гугле как это делают
можно хоть на весь день оставить паровую банюи и уйти
если базовая кастрюля большая
ніколи такого не було• 09 июля в 19:38
Ответ дляТанго утрьох
Тоді вам самим випарювати молоко -)))
Автор мнительная.
Это как молоко без молока, что продают в маркетах.
Синди Кроуфорд
• 09 июля в 21:25
Ответ дляніколи такого не було
Автор мнительная.
Я не мнітєльная, а маю переддіабет.
Танго утрьох• 09 июля в 22:15
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я не мнітєльная, а маю переддіабет.
У мене теж преддіабет. Їм солодке для діабетиків, і стевію і рідко фруктозу. А згущенку просто не їм (навіть без цукру). Їм чорний шоколад. Все їм з ранку і по цукерке, або кілька квадратиків шоколада. Навіть дозволеного дуже мало.
Синди Кроуфорд
• 09 июля в 22:19
Ответ дляТанго утрьох
Мені фруктозу не можна. Чорний шоколад, та й взагалі шоколад будь-який не їм, розлюбила.
На еритритолі робила мус, пудинг, кисіль, то смачно всім, діти їдять. Просто готувати на мене окремо важко, простіше вже одразу моє на всіх варити.
Танго утрьох• 09 июля в 22:23
Ответ дляСинди Кроуфорд
я не кладу стевію (ерітритол) в їжу. Тільки в консервацію.