Аленький носочек• 09 июля в 18:39

Нині на відпочинку в Албанії.

Перед поїздкою збирала тут інфу, дівчата допомагали, відповідали.
Тож, хто готується до подорожі - питайте, відповім.
Ми їхали автівкою, через Грецію.
Дуже, дуже багато українців тут, і машин на українських номерах. Кацапів менше.
Ми зараз на півдні, Ксаміль.
Актуальний обмінний курс в обмінниках: $ 80 лек , євро 95 лек. В банку вищий, але туди неможливо потрапити, ппць якийсь.
З карти знімають по курсу 1 лек - 50 грн
Із задоволенням беруть євро, долари не хочуть.
Асортимент в магазинах не вражає, як і самі магазини, можливо, в Саранді краще буде, побачу - відпишуся.
Знімаємо дуже пристойні апарти з двома спальнями і парковкою за 60 євро доба, хазяї привітні, шпарять англійською. До моря пішки.
З парковками біда, одразу букайте, якщо автівкою. Взагалі, стиль водіння дуже агресивний, паркуються жахливо, машин мооре, тротуарів нема, пішоходи ходять де прийдеться.
Загалом, Ксаміль не для дитячого відпочинку точно)
Але дуже красиві заходи сонця. Воно пірнає просто в море)
автор Аленький носочек • 09 июля в 19:56
Ответ дляШукаю трусики
Дуже гарно! скільки всього дорога зайняла по часу і з якого міста їхали?
Кордон перетнули на Чопі, їхали через Угорщину, Сербію, Болгарію, Грецію. У нас були справи в Софії та Афінах, тож, дорогу порахувати важко.
Назад повертатимемося через Чорногорію та Хорватію. Загалом до Ксамілю проїхали близько 2300 км без урахування по Україні.
автор Аленький носочек • 09 июля в 20:03
Ответ дляПотішаюся
Напишіть будь ласка ціни на їжу! Скільки коштує вечеря на трьох у кафе ? Скільки в супермаркеті десяток яєць, хліб, молоко, мʼясо?
На вечір плануємо похід, то я пофоткаю.
З ресторанів трохи меню пофотографувала.
Вечеря на трьох вийшла 35 євро, з пивом і аперолем) Після Греції наче норм, але я очікувала дешевше. Ось моя порція на 12євро, так собі)
Але всі кажуть, що Ксаміль найдорожчий, буде нагода - порівняю.
автор Аленький носочек • 09 июля в 20:09
Ответ дляпобольшомусекретику
По чем шезлонги сейчас
Сет 2 шезлонги і парасолька від 20 євро день. Стоять щільненько))
На деяких пляжах не дозволяють бути зі своїми, на деяких - є виділена половина для «дикунів».
Але от на «мальдівському» не можна не орендувати. Більше того, правило: один дорослий - один шезлонг, прийти компанією і орендувати 2 ліжачки не дадуть)))
Є шикарні кабани, там 50 і вище.
Стопясят раз обсуждала• 09 июля в 20:14
Ответ дляПампушОК
А покажите и вы море, пожалуйста
автор Аленький носочек • 09 июля в 20:25
Ответ дляКинДза
Дома дешевле. Уже по 19грн
А мені пишуть 34)))
Бубль Гум)• 09 июля в 20:26
Кацапні багато там?
КартаБезКомиссий• 09 июля в 20:48
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
і ми зараз в Албанії в Хімері
курс 97 лек євро, обмінників вистачає
апартамети в центрі міста, до моря йти 5 хвилин максимум, вартість 75 євро доба на 2 дорослих і дитина зі сніданками і паркінгом, море чисте і прозоре, пляж біля нас безкоштовний громадський - місця багато але ліжаків немає, всі зі своїми парасольками
магазини убогі, розрахуватися карткою неможливо
ресторани класні, їжа дуже смачна
Ми колись теж відпочивали в Хімаре. Дуже сподобалось що містечко, людей менше чим в Саранді і Ксамілі. Ходили на сусідній пляж Livadi, там супер море було. А за ним хв 30-40 ходу прикольний пляж Аквариум
Обнимашкина• 09 июля в 20:48
Ответ дляАленький носочек
Ого какая дорога длинная. А чего решили не самолётом?
Джага-джага• 09 июля в 22:36
Ответ дляАленький носочек
Є шикарні кабани, там 50 і вище.
А ввечері чим займаєтеся?
Захоплююся що ви так їздите
Я маю середню іномарку
Але я відверто боюся їхати закордон
Лише в Карпати їздила
Там митниця сто платні дороги, правила водіння хз які, боюся
автор Аленький носочек • 09 июля в 22:50
Ответ дляОбнимашкина
Слушне питання. Я рахувала і літаком до Афін, а потім автобусом до Саранди.(бо нам все одно треба було до Афін спочатку)
То дорога до Будапешту, парковка, квитки на літак, багаж, оренда автівки на місці і тд вийшли не набагато дешевше. І бонусом - майже необмежений багаж.
Інакше, безумовно, літаком краще.
Ну і плюс, якщо вже так вийшло, то витиснути максимум, побувати, де не були ніколи. Щоправда, бензин по 85 грн треба враховувати в бюджет і це вельми розкішні витрати)
Обнимашкина• 09 июля в 22:50
Ответ дляАленький носочек
Інакше, безумовно, літаком краще.
А вы менялись с водителем?
автор Аленький носочек • 09 июля в 23:00
Ответ дляДжага-джага
А ввечері чим займаєтеся?
Захоплююся що ви так їздите
Я маю середню іномарку
Але я відверто боюся їхати закордон
Лише в Карпати їздила
Життя навчило.
Я теж абсолютний прибічник літаків. Але Бориспіль тимчасово зачинено(((
Мені важко оці всі тисячі кілометрів…. Але море я люблю більше за все, тож, терплю. Платні дороги то не важко. Угорщина/Болгарія - вінєтки, Греція - касири на дорогах, побори збирають) В Албанії поки на платних дорогах не їздили.
Ввечері ми йдемо на вечірнє купання, потім шось жеремо і баінькі. Але кому потрібне нічне життя - в Ксамілі його повно. Весело, яскраво, всюди.
Дискотеки, салюти запускають… я, чесно кажучи, не відчуваю бажання веселитися, мені лише море. Але от:
Аноним_• 09 июля в 23:01
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені туроператор сказала, що після Хорватії та Чорногорії в Албанії робити нема чого. І ще момент, що від аеропорту до гарного курорту 4 години автобусом.
Розглядаю тільки на авто з Польщі...
автор Аленький носочек • 09 июля в 23:01
Ответ дляОбнимашкина
А вы менялись с водителем?
Ні, я лише штурман)
автор Аленький носочек • 09 июля в 23:06
Ответ дляБубль Гум)
Кацапні багато там?
Ні, не багато. Відверто бидляцьку кацапню чула лише раз.
Наших - неймовірно багато. Ледь не кожна третя машина - на українських номерах. На пляжі де не були - всюди наших багато. І хазяїн апартів казав, що в нього багато постійних гостей з України. Лишень не всі зараз іздять(((
Гарачий Чокалад• 09 июля в 23:08
Ответ дляАленький носочек
Ось, це найшикарніший магазин міста)))
А что вам в магазине надо? Мы обычно берем там фрукты, орехи, мороженое
Завтрак отеле включен, в обед какая-то выпечка и фрукты на пляже, на ужин в таверну
автор Аленький носочек • 09 июля в 23:10
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дякую за наводки, все не передивишся, тож, особистий досвід корисний!
автор Аленький носочек • 09 июля в 23:17
Ответ дляГарачий Чокалад
Ми знімаємо апарти, у нас нема сніданків. Обідаємо ми теж вдома, а не на пляжі морозивом. Тож, дещо таки треба.
Гарачий Чокалад• 10 июля в 10:48
Ответ дляАленький носочек
А где вы прочитали про обед мороженым? Мороженое это перекус. В Албании полно кафешек и пекарен, где можно пообедать. А если вы приехали на море борщи варить и котлеты жарить, то штож, сочувствую. Ваш вариант - рынок.
zlata09• 10 июля в 12:08
Ответ дляПампушОК
Ежи есть?
Да
Я не тону• 10 июля в 14:21
Ответ дляАгент Пинкертона
Наверное, на Адриотическом море?
А автор на Ионическом, его нет ни в Хорватии, ни в Черногории
Я не тону• 10 июля в 14:45
Ответ дляГарачий Чокалад
Удалено администрацией...
Гарачий Чокалад• 10 июля в 14:51
Ответ дляЯ не тону
Удалено администрацией...
ну да, вы-то от хорошего воспитания всех, кто на рыке обозвали невоспитанными 🤦‍♀️
Наверняка• 10 июля в 15:25
В Саранді краще з магазинами, там Спар нормальний 👍🏻
В Ксамілі раджу сходити в Містер Краб, якщо ще не були.
Ми минулого року відпочивали в Саранді, пару раз їздили автобусом в Ксаміль. Нам сподобалося, тільки жарко було, але море чудове. І риба з креветками смачні, ну і випічка.
побольшомусекретику• 10 июля в 16:41
Ответ дляАленький носочек
Є шикарні кабани, там 50 і вище.
Капец . Мы в 23 путешествовали 5 евро был шезлонги. На двоих 3500 дол с бензином жильём и едой. 3 дня в Стамбуле жили в центре
побольшомусекретику• 10 июля в 16:42
Ответ дляБубль Гум)
Кацапні багато там?
Они их не очень любят . При нас на таможне не пускали. Орчиха верещала шо резаная.
побольшомусекретику• 10 июля в 16:43
Ответ дляОбнимашкина
Зачем????
побольшомусекретику• 10 июля в 16:43
Ответ дляАленький носочек
Інакше, безумовно, літаком краще.
Сколько ест ваше авто ?
побольшомусекретику• 10 июля в 16:45
Ответ дляГарачий Чокалад
Ваш вариант. - брызгать яд.
Обнимашкина• 10 июля в 16:49
Ответ дляпобольшомусекретику
Зачем????
Чтоб не ехать через 4 страны авто