Аленький носочек• 09 июля в 18:39

Нині на відпочинку в Албанії.

Перед поїздкою збирала тут інфу, дівчата допомагали, відповідали.
Тож, хто готується до подорожі - питайте, відповім.
Ми їхали автівкою, через Грецію.
Дуже, дуже багато українців тут, і машин на українських номерах. Кацапів менше.
Ми зараз на півдні, Ксаміль.
Актуальний обмінний курс в обмінниках: $ 80 лек , євро 95 лек. В банку вищий, але туди неможливо потрапити, ппць якийсь.
З карти знімають по курсу 1 лек - 50 грн
Із задоволенням беруть євро, долари не хочуть.
Асортимент в магазинах не вражає, як і самі магазини, можливо, в Саранді краще буде, побачу - відпишуся.
Знімаємо дуже пристойні апарти з двома спальнями і парковкою за 60 євро доба, хазяї привітні, шпарять англійською. До моря пішки.
З парковками біда, одразу букайте, якщо автівкою. Взагалі, стиль водіння дуже агресивний, паркуються жахливо, машин мооре, тротуарів нема, пішоходи ходять де прийдеться.
Загалом, Ксаміль не для дитячого відпочинку точно)
Але дуже красиві заходи сонця. Воно пірнає просто в море)
побольшомусекретику• 10 июля в 17:08
Ответ дляОбнимашкина
Чтоб не ехать через 4 страны авто
Слово путешествие вы не слышали .
Обнимашкина• 10 июля в 17:10
Ответ дляпобольшомусекретику
Слово путешествие вы не слышали .
А самолётом это не путешествие?
Одному челу за рулём пару суток ехать легко?
побольшомусекретику• 10 июля в 17:12
Ответ дляОбнимашкина
А самолётом это не путешествие?
Нет . Самолётом не путешествие. Кто сказал что нужно гнать вылупив глаза? Мы ехали выбирали локации для остановок. Стамбул м грандбазаром 3 дня. В Италии триеста 3 дня и море. Греция море и тд по всему побережью Албании . В этом смысл .
Обнимашкина• 10 июля в 17:19
Ответ дляпобольшомусекретику
Смысл у каждого разный.
автор Аленький носочек • 10 июля в 18:05
Ответ дляПотішаюся
Напишіть будь ласка ціни на їжу! Скільки коштує вечеря на трьох у кафе ? Скільки в супермаркеті десяток яєць, хліб, молоко, мʼясо?
Ось, трохи вам познімала ціни.
Нині ми в Саранді, магазинів більше, єдине, парковка біля них - то квест)))
автор Аленький носочек • 10 июля в 18:08
автор Аленький носочек • 10 июля в 18:10
Дуже часто цінник просто відсутній.
Мʼясо зазвичай лежить в глибокій заморозці, курки свіжі.
Багато Рошена))))
На касі є обмеження по карті, або і геть можуть не приймати. Зате можна валютою розрахуватись)
автор Аленький носочек • 10 июля в 18:44
Ответ дляпобольшомусекретику
Капец . Мы в 23 путешествовали 5 евро был шезлонги. На двоих 3500 дол с бензином жильём и едой. 3 дня в Стамбуле жили в центре
Поїздили по пляжам Саранди, то тут дешевше, ніж в Ксамілі. Можна знайти пляжі, де сет буде 1000лек(500грн)
Але є і 1500, і 3000.
автор Аленький носочек • 10 июля в 18:47
Ответ дляОбнимашкина
Ого какая дорога длинная. А чего решили не самолётом?
Бо були справи у Софії та Афінах. Тож, це подорож із корисними зупинками. Це було б не ефективно, три перельоти, арендовані машини, мінімум багажу…. Ми ж виїхали ще на початку червня, вже другий місяць на морях))) І ще три країни попереду.
автор Аленький носочек • 10 июля в 20:35
Сьогодні шторм, відучора піднявся вітер, місцеві кажуть, раз на 3 тижні такі хвилі кілька днів, потім тиша знов. Але є і захищені пляжі, там спокійно.
автор Аленький носочек • 10 июля в 21:43
Ответ дляпобольшомусекретику
Сколько ест ваше авто ?
12 за 100
ЧорноброваЯ• 20 июля в 17:31
Ответ дляАленький носочек
44-50 лєк за кг
Ми знайшли 40 лек.
В одному місці 30, але не купили.
автор Аленький носочек • 20 июля в 21:14
Ответ дляЧорноброваЯ
Ми знайшли 40 лек.
В одному місці 30, але не купили.
Так, дешевшають.
Коли виїжджали, то купили по 35лєк.
А зараз в Хорватії майже по євро((((, 0,85-90
АдеКВАтная• 06 августа в 00:25
Автор, доброго вечора.
Плануємо з сестрою, дітьми і батьками на місяць, на море, в Албанію.
Порекомендуйте будь ласка, спокійне, недороге містечко чи село з хорошим морем.
Також прошу порекомендуйте де шукати житло? Чи є у них варіанти, якщо на місяць , то дешевше?
Також прохання, порекомендуйте будь ласка, в яких містах робити зупинки( плануємо день їхати, день-два відпочивати).
І ще можливо, зустрічалася інформація, чи в вересні тепле море чи ні.
Заздалегідь щиро дякую за допомогу.
Я не тону• 10 августа в 23:06
как у Вас дела, автор? как в целом впечатления от Албании? и, может, нашли пляжи хорошие бесплатные в районе Саранды?
_Злата Ibra_• 18 августа в 13:10
Красиво
_Злата Ibra_• 18 августа в 13:12
Ответ дляАленький носочек
Ось, простенько, але чисто. Є праска, пралка, 2 кондери, тераса, видно море.
Другу спальню вже зайняв підліток - то не покажу)))
Ще до кухні велика вітальня приєднана, коротше норм, є де розгорнутись.
Якщо шо, раджу придивлятись до душу. Є тут якась прибздика, робити душ просто на підлогу ванної кімнати, зі стоком в центрі. Все потім чвакає. Тож, ми шукали, щоб хоч бортики були)))
Симпатично очень даже. И окошко нравится в ванной комнате)
Попразендовна• 03 сентября в 12:46
Добрий день
Підкажіть будь ласка, на пляжі можна на рушнику бути? Чи шезлонги брати обов´язково?
Бо чула за Ксаміль, що там дуже з цим конфлікти. Просто забирають речі людей, що не беруть шезлонги, і викидають, при чому якнайдалі десь
І скільки лежаки коштують, якщо брали?
Дякую
автор Аленький носочек • 03 сентября в 13:16
Ответ дляПопразендовна
Добрий день
І скільки лежаки коштують, якщо брали?
Дякую
На приватних пляжах не дають розміститись без шезлонгу, це правда. Кажуть - ідіть на міський безкоштовний, але він маленький. Так щоб прям речі викидали - не бачила, але загалом там вельми неприємні типочки контролюють пляжі. Після 7 вечора вільно пускають всюди, а вдень ми їхали на заміські дикі пляжі, там можна розташуватись з рушником чи своїм шезлонгом. Але ж ми з машиною були.
Це саме у Ксамілі така мафія))) Борш, Кепара, Люкова і тд - там вільніше, бо більше місця.
Ціни на шезлонги від 500 гривень до 2000, але саме в Ксамілі - від тисячі.
І іх буде набито, як в оперному театрі, таке собі задоволення за немалі гроші.
Ще буває, за житлом закріплені місця на пляжі, або у готелю свій приватний пляж.
Наступного разу я б, мабуть, таке пошукала)
Попразендовна• 03 сентября в 13:18
Ответ дляАленький носочек
Дякую за відповідь!
І за саму тему)