Чучело-Мяучело• 09 июля в 20:25

Что из игрушек купить в дорогу девочке 4 года?)

Что вам подошло и зашло?)
Дівчина заглядєніє• 09 июля в 20:26
Куклы Лол, Лего это в любом возрасте, плей-до наборы
Зубачистка• 09 июля в 20:27
Телефон. И сон. Все. Какое Лего....будете собирать по автобусу....
Магиня• 09 июля в 20:58
Ігр повно. Моєму зайшли з цієї магнітної серії: вони навіть в атб продавались колись. Компактно, зручно. То потім ще й колекціонував. Головне: щоб щось нове було, яке дитина побачить вперше. Я якось в дорогу купила картки Домана тварини. І звісно ж, вперше побачив в автобусі ту велику стопку. Надовго вистачило роздивлятися (там гарної якості фотографії), погортати, потім вгадувати, називати....
Магиня• 09 июля в 20:58
Ось такі
Смурфетта• 09 июля в 21:30
своей дарила кухоньку на колесиках. она ее обожала и юзала
Лорка-хлорка• 17 июля в 10:12
Саме в дорогу коли доньки були малі брали м´які іграшки. Або був такий великий м´який куб з різними приколами з кожного боку (шнуровка, кнопки, застібка-блистівка, гусеничка і так далі). Щоб без дрібних деталей і не шумно.
До речі, не беріть дитячі телефони. Дуже сильно заважає іншим пасажирам.