Не цілуюсь з бодуна• 09 июля 2025
Дитина 5 років з´їла шматок сирої котлети
Погано посмажила котлети в запарі, вони погано просмажились, дитина шматок з´їла, я вже після цього побачила. Що дати дитині, щоб мінімізувати ризик отруєння?
Гуру троллинга• 09 июля 2025
я ела сырой фарш, когда бабушка лепила котлеты в детстве и все ок.
Не цілуюсь з бодуна
• 09 июля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Курячий фарш? Нічого не буде.
Так, з філе
Семенівни сусідка• 09 июля 2025
Якого отруєння? Ви з ’пропавшої’ сировини робили котлети? Чи вони вже кілька днів недоготовлені лежать - тоді так, швидко розмножуються в недоговленому фарші мікроорганізми і може бути отруєння
Не цілуюсь з бодуна
• 09 июля 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Ні, вони з морозилки, робила десь тиждень тому, відразу заморозила
ПуГоФФка• 09 июля 2025
Моя подруга все життя їсть сире м´ясо і вже майже протухлу рибу
Смак такий у неї.
Тож заспокойтесь і поспостерігайте за дитятком. Будьте здорові!
Смак такий у неї.
Не цілуюсь з бодуна
• 09 июля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Смак такий у неї.
Дякую ♥️
Та_шо_ж_таке• 09 июля 2025
Ответ дляГуру троллинга
А я когда пельмени)
Не цілуюсь з бодуна
• 09 июля 2025
Ответ дляМайданщица
Швиденько коньяк або віскі дати мамі
Мамі треба, щось я з війною стала дуже себе накручувати
ЖенаАйтишнеГа• 09 июля 2025
Згадала, як мама в дитинстві дозволяла пробувать фарш для пельменів
. Вчителька математики, а про глисти не знала геть нічого
та й взагалі, що є вірусні соплі і бактеріальні вона дізналась, коли з´явились внуки