Не цілуюсь з бодуна• 09 июля 2025

Дитина 5 років з´їла шматок сирої котлети

Погано посмажила котлети в запарі, вони погано просмажились, дитина шматок з´їла, я вже після цього побачила. Що дати дитині, щоб мінімізувати ризик отруєння?
Like-995b• 09 июля 2025
Ничего не будет
Сизоока бестія• 09 июля 2025
Сорбент можете дати, але то не ургентно, більше для вашого спокою
Гуру троллинга• 09 июля 2025
я ела сырой фарш, когда бабушка лепила котлеты в детстве и все ок.
Подвійна веселка• 09 июля 2025
Курячий фарш? Нічого не буде.
автор Не цілуюсь з бодуна • 09 июля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Курячий фарш? Нічого не буде.
Так, з філе
ЧорноброваЯ• 09 июля 2025
Ничего не будет, выдыхайте
Семенівни сусідка• 09 июля 2025
Якого отруєння? Ви з ’пропавшої’ сировини робили котлети? Чи вони вже кілька днів недоготовлені лежать - тоді так, швидко розмножуються в недоговленому фарші мікроорганізми і може бути отруєння
Ответ дляСеменівни сусідка
Ні, вони з морозилки, робила десь тиждень тому, відразу заморозила
ПуГоФФка• 09 июля 2025
Моя подруга все життя їсть сире м´ясо і вже майже протухлу рибу
Смак такий у неї.
Тож заспокойтесь і поспостерігайте за дитятком. Будьте здорові!
Ответ дляПуГоФФка
Смак такий у неї.
Дякую ♥️
Та_шо_ж_таке• 09 июля 2025
Ответ дляГуру троллинга
А я когда пельмени)
Фантазерша• 09 июля 2025
Тартар смотрит на вас в шоке)
Кривая спроса• 09 июля 2025
бутылочку кока-колы. Так мне доктор рекомендовал, если съел не то.
Майданщица• 09 июля 2025
Швиденько коньяк або віскі дати мамі
Ответ дляМайданщица
Швиденько коньяк або віскі дати мамі
Мамі треба, щось я з війною стала дуже себе накручувати
ЖенаАйтишнеГа• 09 июля 2025
Згадала, як мама в дитинстві дозволяла пробувать фарш для пельменів . Вчителька математики, а про глисти не знала геть нічого та й взагалі, що є вірусні соплі і бактеріальні вона дізналась, коли з´явились внуки