СирОжино пирОжино• 09 июля 2025

Чоловік сказав..

Ти можеш не почути писк комара на відстані 1 метр. Підстаркуваті можуть не почути.
Як би Ви отреагували?
Мені 44 роки.
Я сказала. Що згідно Воз молодість до 45 років вважається.
Мені вроде і побіг. Але якщо я тут пишу то мені напевно неприємно
Ananasprotivogaz• 09 июля 2025
Так деды первыми глохнут....
Marc Antonio• 09 июля 2025
Там говорили что пенсионеры это будущее страны. Еще не такое скажешь, когда молодежь выезжает стахановскими темпами
Пасти Ла• 09 июля 2025
Скажіть йому, шо він бидло і його вік на це впливає.
Кукусикиииииии• 09 июля 2025
Образливо(
А йому скільки? І що комара чує, далеко..?))
Кондуктор трамвая• 09 июля 2025
Ну вже ж не 16 і не 25 і навідь не 40 .
БоХатая• 09 июля 2025
Ну ви ж своя, рідна, вам можна ляпнути, все, що в дурній голові, з чужою дамою, він би фільтрував базар.😒
Кондуктор трамвая• 09 июля 2025
Якщо у Впшіі сімʼї таким не шуткують - то мабуть образливо
Апрель Ивановна• 09 июля 2025
Так это счастье не слышать того комара! Он все равно покусает. Когда слышишь - только на нервы действует.
Люблю_смаколики• 09 июля 2025

И что, значит сейчас молодушка, а через год будете пидстаркуватой?
автор СирОжино пирОжино • 09 июля 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики

Да! Підстаркувата буду через рік!!!
Неначасі• 09 июля 2025
А цьому молодуну скільки? Хай знайде ще одну роботу, бо якщо задумується по всяку х@й@ю, то мабуть має багато вільного часу і енергії
Кондуктор маршрутки• 10 июля 2025
Точно можу сказати,що діти чують краще.Звичайно не ті що в навушниках ходять цілодобово.
В нас є обладнання.Коли вмикаються певні реле,то чути писк.Але його не чує ніхто з тих,кому за 30+.
Молодь 16-22 чують.Хтось краще,хтось гірше.Але це факт,бо ми перевіряли.Я коли це вперше дізналася,не могла повірити.Але вони дійсно чують той писк релюшки.Лаборанти є досить молоді,ледь за 30,але вони вже не чують.
Свідок Перемоги• 10 июля 2025
Скажите - ’Это всё от стресса,от нервов.Но рядом с хорошим мужчиной никогда подобных проблем нет,ты со мной согласен?’