Гарні диньки• Изменено 09 июля 2025

Я себе накрутила стосовно чоловіка?

З чоловіком ми разом 10 років, зараз він керує одним IT-проєктом, над яким крім нього працює ще 10 людей. Випадково прочитала, що він написав одній з працівниць: ’в тебе такий приємний голос’, позавчора вона йому написала, що захворіла, то чоловік сьогодні зранку їй написав: як ти себе почуваєш. Це ніби нормально, просто вона йому ніхто і він себе так не поводить. Переписка ніби робоча, але він їй всюди ставить смайлик, що підморгують. Я себе накрутила, правда?
Муууумие• 09 июля 2025
А вы чем занимаетесь, кроме того, что шмонаете его переписку?
ОноВамнадо• 09 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Випадково ж.
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Працюю бухгалтером
Кошка Мурка• 09 июля 2025
Він би вже в мене ікав і пукав, якби я таке побачила. Або нехай шифрується краще, або нехай чужим бабам смайлики не ставить.
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Випадково ж.
Випадково. Чоловік ввечері заснув, ось я і побачила.
Муууумие• 09 июля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Випадково ж.
несколько раз)
Жена брата Админа• 09 июля 2025
Это не нормально писать коллеге, что голос приятный. Я бы такое писала только человеку, которого хочу тр.хнуть
ОхиИВздохи• 09 июля 2025
трахнуть ее хочет
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
І для мене це не норм. Я так зрозуміла, що вони лише двічі говорили по телефону і він це написав після першої розмови
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
трахнуть ее хочет
Він її ніколи не бачив в живу, лише по фото. Ще він їй писав, що сподівається, що скоро побачаться всі учасники проєкту, хоча раніше я цього не чула
Виннипуховна• 09 июля 2025
Не правда
Кошка Мурка• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Фу, ненавиджу таких мужиків. Я оцінила ситуацію зі сторони колеги, це огидно таке читати/чути від колеги-чоловіка
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляКошка Мурка
Ще він на кожне її смс ставить сердечко, або смайл, що підморгує
Просериарила молодость• 09 июля 2025
Что сказать , не против он ее тр….ть
Фрекен бок• 09 июля 2025
Не накрутили. Мужики прості, як двері.
Стару бухгалтершу у вʼязаній кофті він би не питав про її самопочуття.
куркулиха• 09 июля 2025
Ответ дляКошка Мурка
Да прям. 99 проц женщин любят флирт и внимание..
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Что сказать , не против он ее тр….ть
Але він не бачив її в живу
Позитивна• 09 июля 2025
В них флірт, проходили таке.
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляФрекен бок
Не накрутили. Мужики прості, як двері.
А ще сьогодні він вихідний, написав їй зранку у свій вихідний
ОноВамнадо• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Заснул и после этого открылся мессенджер именно этой переписки с коллегой? (Нет, я догадываюсь, что вы все профорсили, но все же...))
ОхиИВздохи• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
ну вот и подготавливает почву
Просериарила молодость• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Але він не бачив її в живу
Но это не мешает ему ее хотеть , все еще впереди
Фрекен бок• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Але він не бачив її в живу
Ну, чимось вона його зачепила. Може й правда, голосом. Але фантазії у нього уже є щодо неї.
Кошка Мурка• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Він заливає явно. Поясніть йому що він виглядає ідіотом в цій ситуації, якщо вона йому не ставить сердечко і тд і ігнорує його писанину. Вона просто терпить дурачка до кінця проекта
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляПозитивна
В них флірт, проходили таке.
Думаєте, вона йому подобається?
Фрекен бок• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Думаєте, вона йому подобається?
Може, не подобається, але він її хоче просто
Виннипуховна• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
І вам при этом нравится думать, что вы себя накрутили
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Ну може це просто ввічливість. Ще мене смущає те, що він вибачається, якщо вчасно не відповів їй, з іншими такого не бачила
автор Гарні диньки • 09 июля 2025
Ответ дляФрекен бок
Може тому, що вона його підлегла?
Виннипуховна• 09 июля 2025
Ответ дляГарні диньки
Да