Звоночек• 18 июля в 22:07
Чоловік написав смску не туди?
Працюємо з чоловіком разом в одній великій компанії (різні відділи і корпуси). Додому їздимо завжди разом в один і той же час. Сьогодні від нього в 15:00 приходить смс: «Ти коли додому?»
Каже, що писав з метою запропонувати поїхати сьогодні раніше. Моя версія - помилився і відправив смс не туди, оскільки запитання максимально дивне, і що є хтось ще в нашій славній організації
Як виглядає збоку?
Полуничка• 18 июля в 22:08
ничего не понятно. если ездите вместе - вряд ли он кого-то другого подвозил бы
Уходя дверю не хлопать• 18 июля в 22:09
Тоже не поняла. Он освободился и написал. В чем проблема?
Звоночек
• 18 июля в 22:09
Ответ дляПолуничка
Я думаю, що справа не в підвозити. А зустрітися до того, як хтось піде додому
Вакцениро Вона• 18 июля в 22:09
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Проблема в авторе
Полуничка• 18 июля в 22:09
Ответ дляПригощаю кашею
Так даже если и любовнице, вы же вместе едите домой)))
он отвозит любовницу раньше, туда-сюда и едет за женой))))
Вмію заміряти найкраще• 18 июля в 22:10
І жодного разу за весь час ви ніколи не йшли додому раніше?
Я матуся, мені можно• 18 июля в 22:10
Ответ дляПригощаю кашею
В смысле, они все втроем, вместе с любовницей едут?)
Полуничка• 18 июля в 22:11
Ответ дляЯ матуся, мені можно
ну об этом автор умалчивает)
Пригощаю кашею• 18 июля в 22:11
Ответ дляПолуничка
Значит шпилит прям в машине))) автор волосню чужую посмотрите в авто)
Звоночек
• 18 июля в 22:11
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну в рідких випадках, коли якісь справи. Але це було кілька разів. І він завжди знав наперед
Пригощаю кашею• 18 июля в 22:12
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Автор просто её не замечает))
Пригощаю кашею• 18 июля в 22:13
Ответ дляЗвоночек
Значит нужно проконтролировать, понаблюдать за муженьком, что бы не присунул кому то.
Начальник Анонимов• 18 июля в 22:13
Ответ дляПригощаю кашею
и возвращается за женой к 18 часам? - узнавайте автор кто там у вас к трем часам дня уже свободен?
Звоночек
• 18 июля в 22:13
Девочки, мои догадки, что есть подруга на работе. Основания подозревать у меня есть, к сожалению. Много подруг было у него на работе до меня, сейчас они тоже никуда не делись
На привозе• 18 июля в 22:13
Ответ дляПолуничка
Хорошая версия
Пригощаю кашею• 18 июля в 22:14
Ответ дляНачальник Анонимов
Да, да.
Люблю Украину• 18 июля в 22:14
Ответ дляЗвоночек
Оце у вас параноя.
В нього певне є трекер і ви знаєте про кожен його крок.
Жесть. Сил мужичку
Спілий баклажан• 18 июля в 22:14
Ответ дляПригощаю кашею
едят, едят
Пригощаю кашею• 18 июля в 22:15
Ответ дляСпілий баклажан
едят, едят
Та может и едят а потом едят а потом тройничек)))
Спілий баклажан• 18 июля в 22:15
Ответ дляПригощаю кашею
тройничОк )))
Звоночек
• 18 июля в 22:17
Ответ дляЛюблю Украину
Оце у вас параноя.
Жесть. Сил мужичку
Та нема. Бачила кілька «робочих» переписок. І є кілька осіб, які мене сверлять, коли бачать. Є такі, що очі опускають. Відчувається таке
Жодних трекерів, контролів. Просто трошки порушена довіра через його манеру спілкування з колегами