Тюрюнь_Тюнь• 10 июля в 17:07

Имя ребенку и скандал с моими родителями

Я живу в Канаде , вышла замуж за местного и ждем ребенка . Девочку ❤️
Сказала родителям как собираюсь назвать дочку , скандал ! Мама плачет , что за имя такое , когда приедешь домой , тут все будут в шоке , папа вообще сказал чтобы не смела так называть , он так свою единственную внучку вообще в слух не полизносеь имя .
Эмануэлла ❤️ сокращено Эмма .
Неужели прям все плохо так ? Особенно я же не в Украине живу .
Заюшка_хозяюшка• 10 июля в 17:38
Тролиха или настолько ограниченные родственники, но думаю таких уже нет
Курочка-чубаточка• 10 июля в 17:38
Пусть родители сокращают до Мани и не расстраиваются. А вы деньги на перелетах секономьте и не приезжайте им назло
Соображалочка• 10 июля в 17:39
Моя мама устроила истерику, что сестра хотела назвать ребенка еврейским именем, может там у родителей тоже какие-то прибабахи
Можу брикнути• 10 июля в 17:39
Ответ дляЛастовиння
а Наташами в Турции и Египте называют дешевых славянских проституток. И шо теперь? Всем Натальям выйти в окно?
Не називатися НатаША, а Наталя - наприклад)
А взагалі не розумію - давати дитині складне імʼя типу Емануель, якщо будуть звати Емма
На пів ставки• 10 июля в 17:40
Ответ дляША! я прийшла!
дед плачет, баба плачет, курочка кудкудахчет
Канадська квочка
Можу брикнути• 10 июля в 17:41
Ответ дляСоображалочка
Сара?
Йосип_молодий• 10 июля в 17:41
Тому ми з чоловіком нікому не казали ім’я, аж поки не народилася дитина. І слава богу, бо звісно ж знайшлися незадоволені ім’ям. Але було вже пізно ))

Автор, називайте, як вважаєте за потрібне. У ваших батьків вже був свій час називати дітей.
На пів ставки• 10 июля в 17:41
Ответ дляБабка-байкерша
Еммануель якось м´якше звучить.
І дід згадає молодість
Можу брикнути• 10 июля в 17:41
Ответ дляЙосип_молодий

Як назвали?
Соображалочка• 10 июля в 17:41
Ответ дляМожу брикнути
Сара?
Давид
Бесконечность-не предел• 10 июля в 17:43
Я бы сказала ’ ну значит и приезжать не буду, но назову так как считаю нужным’.пусть хоть в истерике бьются.
Щира українка• 10 июля в 17:50
Емма - прекрасне ім´я. ну, але подивіться ще якісь міжнародні, інтернаціональні імена. і менше батькам розповідайте. вони вже свою дитину/дітей назвали, тепер ваша черга.
Щира українка• 10 июля в 17:51
Ответ дляМожу брикнути
Як назвали?
Настя, як же іще. Софія. Мілана. щоб як у всіх.
Щира українка• 10 июля в 17:52
Ответ дляВредняжка
А я вот жду девочку и имя не можем придумать.
Пока список составляем. Но окончательно еще не решили
з дівчачими іменами і у мене проблема була і досі є. мені Клавдія подобалось, але не наважилася.
Щира українка• 10 июля в 17:54
Ответ дляВикачую яйцями
Мне очень нравятся именна Эмма и Элла.
Только без добавлений типа Эмануэлла. Чтоб были полные просто Эмма или Элла.

Тоже 25 лет назад хотела так дочку назвать и тоже мой папа встал на дыбы. Сейчас дочка говорит что я зря прогнулась под родителей, она тоже хотела бы одно из этих имен.
а я не прогнулася. не назвала дочку Іванкою. а тепер іноді думаю, що даремно. вона в США живе і Марія їй там не годиться аж ніяк.
ЖенаАйтишнеГа• 10 июля в 17:57
Я з 15 років знала, як зватимуть моїх дітей. І, не помилилась)). Але, коли молодшу доньку ми назвали Кіра, чого тільки я не почула з цього приводу, від людей, скажімо так…, не надто розумних…. І, не уявляю, щоб це мене якось хвилювало. Ваша дитина, вирішуйте з чоловіком і називайте, як хочете. Всім не сподобаєтесь.
ЖенаАйтишнеГа• 10 июля в 17:58
Ответ дляМожу брикнути
Сара?
Я про Кіру таке теж чула. А от про Марію, чомусь ні))
Lacrimo• 10 июля в 18:02
Та батьки завжди майже вмішуються в називання внуків. У мене навіть священник в церкві моїй мамці роза затуляв, і досить так різко. Бо він питає в батьків , першим чином в мами як буде звати дитину. Бо мамка в церкві стоїть ззаді, а баби з дідами спереду. То перекрикають, навіть коли імя мама ніби вибрала і повідомила всім, є такі як мої - які кричали прямо в церкві, що дитину буде звати так як вони хочуть. Уже навіть священники знають що з такими робити. Коли виробляла свідоцтво - теж виганяли всіх інших родичів з кімнати і питали мене особисто.
Люблю порядок• 10 июля в 18:22
Очень красивое имя. А родители как хотят назвать грубым Варварка или колхозным галька?
Можу брикнути• 10 июля в 18:25
Ответ дляЩира українка
Чому? Марія всюди Марія
So_so• 10 июля в 18:58
Вы молодец, восклицательный знак убрали)))
Обращеница• 10 июля в 19:58
Папа в 90 порнухи пересмотрел?
Невгамовна• 10 июля в 20:02
Ответ дляКрихітка на всі
Странные родители. Еще не старые чтобы думать а шо люди скажут.
Так а шо люди скажут, Эмма да и Эмма. Никто не будет документы проверять. Для Украины вполне приемлемое имя.