Юпитерная• 10 июля в 23:07

Возмещение убытков

Девочки привет! Кто может подсказать как происходит возмещение убытков при попадании осколков шахеда в частный дом, спасибо 🙏
Боневтікла• 10 июля в 23:23
Викликати поліцію
Робити акт і подаватись через дію
Сегодня сержусь• 11 июля в 01:00
Можна через ЦНАП. Але туди мають їхати всі співвласники житла, або мати нотаріально завірені довіреності від тих, хто фізично не може приїхати. Мати з собою документи на житло, техпаспорт і номер справи від поліції.
Сегодня сержусь• 11 июля в 01:01
Забула додати. ЦНАП призначає комісію, яка має приїхати до вас і оцінити збитки.
Пуки-куки• 11 июля в 08:24
+ до першого комента, перше має поліція оформити далі можна через жію, можна через цнап
автор Юпитерная • 12 июля в 03:24
Ответ дляСегодня сержусь
Дякую