МинерАлочка• 12 июня в 12:59
1 ДКЛ на Богатирській
Дівчата, хто лежав там з дітками, поділіться відгуками, будь ласка! Які умови? Чи ж окремі платні палати у відділеннях?
вкрации• 12 июня в 14:36
дивлячись яке відділення. хороші умови в ортопедії. хірургія та лор рядянського зразка, але мені здається є платні палати, ми лежали в них на стаціонарі, але ночувати їздили додому живемо поряд
МинерАлочка
• 12 июня в 16:06
Ответ длявкрации
Лягаємо на операцію в щелепно-лицьове відділення.