короткопамятна• 10 июля в 23:16
Скільки доглядових засобів у вас зараз відкрито одночасно? 3? 10? 25?
А скільки реально використовуєте?
Витворунка• 10 июля в 23:18
У меня система. Ничего лишнего нет.
Все, чем пользуюсь постоянно.
2 крема, 2 сыворотки , тоник, умывалка, патчи.
Все, чем пользуюсь постоянно.
Аноним ФЕЯ• 10 июля в 23:24
Використовую постійно:
1 - крем для обличчя денний з спф, 1 - оливковий сквалан, 1 - нічний крем, 1 - гель для вмивання, 1 - засіб для зняття туші з вій, 2 шампуні для волосся (для фарбованого і для пошкодженого), 2 кондиціонери для волосся (для фарбованого і звичайний).
Використовую час від часу або рідко:
термоспрей для волосся, ензимна пудра, крем навколо очей, тонер для обличчя, маска для волосся, крем антицелюлітний, масажна олія антицелюлітна.
Це все, що у мене є.
Використовую час від часу або рідко:
Це все, що у мене є.
Бринзолетта• 10 июля в 23:55
Пінка для вмивання
Тонер
Сироватка
Крем під очі
Крем для обличчя
2 скарби та 2 маски
Сонцезахисний для обличчя
Всього 10, всіма користуюсь
І ще напевно 4-5 гелів для душу, молочко та крем для тіла. Теж всіма користуюсь
Кремів для рук 3 шт (ванна, кухня, спальня) та крем для ніг теж у використанні
Шампунь, бальзам-ополіскувач, двофазний спрей та олія.
Якось так. Багато, мало?
Тонер
Сироватка
Крем під очі
Крем для обличчя
2 скарби та 2 маски
Сонцезахисний для обличчя
Всього 10, всіма користуюсь
Якось так. Багато, мало?
Пожмаковна• 11 июля в 00:06
7 відкрито, всі і використовую. Сьогодні ще один купила, завтра відкрию.
Коренная киевлянка• 11 июля в 00:31
Умивачка, сера, крем під очі, 2 різні креми для обличчя: один айтиейдж та один для зволоження.
Маски рідко.
Для волосся багато.
Я сильно їм займаюся останні пару років.
І все одне все це лише підтримує те, що красиво ’ допрацював’ косметолог
( звичайно, я про уколи краси, чистки та інші процедури).
Маски рідко.
Для волосся багато.