Лепетун• 11 июля 2025
Що було б, якби ми здалися зараз?
На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Дивлячись відео звільнених полонених, не всі це переживуть.
Удалено администрацией...
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляOxy3
Удалено администрацией...
А какая ответственность должна быть на тех, кто против переговоров и из-за них гибнут люди ? До какого колена они должны отвечать перед погибшими?
И это не ’если’, а уже происходит.
Ответ дляaglaya-ce1f
И это не ’если’, а уже происходит.
Люди гинуть виключно через безпідставну військову агресію конченої російської держави,її армії гвалтівників,вбивць і мародерів і тупої бидлоти,яка має спільну назву ’ российский народ’
Ответ дляlaru
Вот интересно, мы ж не просим переговоров , не выдвигаем свои предложения, почему? Где наша инициатива? Что на это скажут местные, извиняюсь, дегенераты?
Местные дегенераты-це хто? Та орда матрьошек,які тільки раша змі читають і приходять сюди щодня з заготовленими меседжами?
Kashtan Doc• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
И это не ’если’, а уже происходит.
Біжіть! Бо ж ви зараз виправдовуєте ворога
Ответ дляR-Y-N-A
Заготовленными шаблонами шпарите
Вы бот? Или это просто драглі в голові?
И вы ж не ответили. Где инициатива нашей стороны по переговорам?
Вы бот? Или это просто драглі в голові?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляOxy3
В случае оккупации/капитуляции/фильтрации погибнут миллионы. Вам их не жалко? Вам главное счастье и благополучие матрешек?
Почему люди возвращаются в оккупацию, если там так опасно?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та бачили, відпускають, вони через місяць помирають.
Про милість від москалів ми в курсі, не одне сторіччя бачимо.
И это говорите вы, которая сбежала в Германию?🤣
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляOxy3
Намного больше, чем противников переговоров и мирного решения в этой войне.
Так почему не открыть границы хоть в сторону кацапов, что бы понять реально как люди к этому относятся?
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляlaru
Это хороший вопрос.
И на него есть простой, но очень неприятный для Украины ответ.
Full House• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Повертаються ждуни або ті, кому немає різниці. Якщо не дай Бог на людину знайдуть компромат, у вигляді рідні, що воює, або волонтерства, або дописів проти русні, здогадайтеся, що буде.
Це ж не перша війна, почитайте історію. Їм не вигідно буде мати незгодних.
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляlaru
Подождем что наши девчаты надумали, не подсказывайте)
Хорошо
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляKashtan Doc
Уже, вещи собрала, бо походе мы опять не спим сегодня, в отличии от фрау новоиспечённых.
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляFull House
Ничего не будет, если человек не партизанит и т.д.
Full House• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Обіцяєте?
Kashtan Doc• 11 июля 2025
Ответ дляaglaya-ce1f
Багато до вас летить?
Нехай все буде добре!
aglaya-ce1f• 11 июля 2025
Ответ дляFull House
Обіцяєте?
Вы мне лучше скажите, что происходит с обычными мужчинами в Украине?
Ответ дляFull House
А чё ж они выезжали, если ждуны? Або якщо їм немає різниці? Попутешествовать любят просто?
Kashtan Doc• 11 июля 2025
Ответ дляFull House
Обіцяєте?
Зеленский вас захистить! Чи він вам нічого не обіцяв, тому й не винен?