Та прям багіня• 11 июля в 09:56

Смогли бы жить на съёме с котиком на 11 тыс грн? 1 женщина

Результат:
вже голосів: 65
39 (60%) Нет
26 (40%) Да
Відкушу все що стирчить• 11 июля в 10:17
Ответ дляГолодаю
Дада, це з якої зарплатні треба було в 2000 році піти на пенсію, щоби вона зараз була 10 000?
І ще зараз всі онуки орендують квартири по 30 000, і зкидаються бабусі-академіку на сукні і парфюми
В мене батько шахтар-пенсія біля 20 тис
Valentina shop2020• 11 июля в 10:17
Ответ дляБабка-ежика
В мене оренда квартири 30 000, які я плачу саме чисто я щомісячно зі своєї зп..
У бабусі пенсія 10 000.
Не на оренді і комуналку їй платять діти.
Котика немає.
На їжу і ліки їй вистачає.
Все інше їй, знову-таки, оплачують діти : одяг, взуття, відпочинок, лікарів.
Їй 86 і навіть вона системно хоче нові сукні або нові парфуми, бо ’ я ж дівчинка’
Ой не смешите ,с паруфумами и сукнями
Голодаю• 11 июля в 10:17
Ответ дляПані з калабані
В мене свекор з малою зп був, але він ліквідатор чаес
Пенсія майже 18 тис.
Ви прям як з дикого лісу, чесно
У моєї мами пенсія 16400, вона не ліквідатор. Але їй і не 86 років.
Ответ дляValentina shop2020
Ой не смешите ,с паруфумами и сукнями
А чего нет,я охотно верю. Есть такие женщины
палка-копалка• 11 июля в 10:17
Ответ дляВсе будет, но потом
Я дибіл, проголосувала що змогла б, але не правильно зрозуміла тему. Я подумала си змогла б я орендувати квартиру з котиком за 11 тисяч. Типу вартість оренди 11, а там хозяйський котик
Я також подумала, що то вартість оренди
Пані з калабані• 11 июля в 10:18
Ответ дляГолодаю
І що? Чому вас дивує 10 тис пенсії?))
Мой завтрак• 11 июля в 10:19
Ответ дляТа прям багіня
Дай бог
Молодець і парфуми і сукні і відпочинок
Не заздріть
Бабуся молодець, що змогла виростити таких чудових дітей та онуків
интайм_не_предлагать• 11 июля в 10:20
котик в смысле мужик???
Кручу хвости• 11 июля в 10:22
Ответ дляКили и Манджаро
про киев, одессу, ужгород, львов
а где - вы, ягне згнаю
вы ж не пишете всю инфо
а так, пальцем в небо
В Одессе однушку можно до 5 тыс найти а спальном районе.
Голодаю• 11 июля в 10:22
Ответ дляПані з калабані
І що? Чому вас дивує 10 тис пенсії?))
У людини, яка пішла на пенсію 25-30 років тому?
Хачапууури• 11 июля в 10:24
Ответ дляКручу хвости
А комунальні скільки? І що на життя залишається з 11 тис?
Сонечко• 11 июля в 10:26
Ответ дляТа прям багіня
Це ще і нічого зп є і менше.
Я понимаю, но объем работ...
Вчера объявление в троллейбусе Шляхрембуд Харьков.
Дорожные работники, монтажники, водители - зп от 10 000 карл
Кили и Манджаро• 11 июля в 10:29
Ответ дляНамазюкана нішою
Мои родители живут вдвоем,без котика
на аренде? или все же в своей?
Птица секретарь• 11 июля в 10:34
Ответ дляГолодаю
Автор, город не принципиален? Тогда - конечно можно. Еще и откладывать будете. На второго котика.
Вы телепортировались из 2013 года ?
Кили и Манджаро• 11 июля в 10:34
Ответ дляСонечко
Сегодня просматривала предложения по работе. Работа с 9 до 18, 1 рабочая суббота в месяц. Бухгалтер. участки Афигеть сколько. Зарплата 15 000 грн.
Совсем работодатель и*анулся.
это где такие чудо предложения?
Шкідлива молекула• 11 июля в 10:37
Ответ дляГолодаю
Яка у вас унікальна бабуся. Всіх виховувала з ранку до ночі, пішла на пенсію мінімум 25 років тому і, при цьому, пенсія в неї - 10 000! Бабуся була полковник МВС?
У полковника мвс пенсія тисяч 25, 10 то мабуть у прапора
Замулена ріка• 11 июля в 10:38
Ответ дляМарафетчица
Если будете снимать комнату в коммуналке максимум за 4т, то вполне реально, но очень экономно
с котиком сдадут комнату? маловероятно, он же не будет в 1 комнате сидеть
Замулена ріка• 11 июля в 10:42
Ответ дляСонечко
Совсем работодатель и*анулся.
ага, а если зарплата 25000-30000, то еще плюс ведение кадрового учета
В курсі діла• 11 июля в 10:43
Не в Києві все реально. В нас аренда може бути від 3 тисяч+ комуналка. Райцентр.
Банка з медом• 11 июля в 10:43
Ответ дляЗамулена ріка
Почему нет?
Несу добро людям• 11 июля в 10:52
Ответ дляСвета С Приветом
Ні, це дуже мало. Може ви десь в селі і зйом 2 тис, то тоді ок. Якщо це в місті, то доведеться голодувати
Почему в селе, у нас в КР в отдаленном районе можно однушку снять за 1,5-2 тыс+1 тыс коммуналка и как-то жить на 8 тыс
Котик в месяц обходится где-то 500-600 грн, конечно, это не по-богатому, но лучше, чем на улице
Остаётся около 7 тыс, недорогая еда и быт.химия, на что там ещё автору надо, не знаю
Бабка-ежика• 11 июля в 10:57
Ответ дляГолодаю
Так, була нормальна посада при СРСР. .
Пенсія реально саме така.
Вам уже вище написали, що у деяких і вище)
Марафетчица• 11 июля в 11:31
Ответ дляЗамулена ріка
Сдают. У подруги кошка сидит в её комнате. Там 17 метров. Кошке хватает
Намазюкана нішою• 11 июля в 13:53
Ответ дляviter33
В оренді?
Так
Намазюкана нішою• 11 июля в 13:55
Ответ дляКили и Манджаро
на аренде? или все же в своей?
На аренде. Своя разбита
viter33• 11 июля в 14:05
Ответ дляНамазюкана нішою
Так
Співчуваю(((
Мурзилка• 11 июля в 15:41
Ответ дляБабка-ежика
У бабусі пенсія 10 000.
Котика немає.
На їжу і ліки їй вистачає.
Жах який
Дело было давно• 11 июля в 15:48
Ответ дляМурзилка
Жах який
Почему жах? Для некоторых это вкуснее пироженки: похвалиться среди впо, кто с котом выжить пытается