празники не помню• 11 июля в 18:13

Спільний час з сім´єю.

Чим Ви займаєтесь у вільний час сім´єю коли погана погода або нема куди піти? Настільні ігри, спільні прогулянки на природі? Хочу влаштувати гаджет детокс.
На циголках• 11 июля в 18:13
В бассейн ходим и в сауны
А шо сталося?• 11 июля в 18:15
Серіали дивимось разом..
Все і одразу• 11 июля в 18:16
Тоді почитається книготокс....

Я люблю настолки, готувати разом їсти, гуляти в парку...але діти повиростали і нічого цього не хочуть робити, а чоловік ніколи й не любив.
ТаПрямТам• 11 июля в 18:17
Ездим в ресторан, смотрим фильмы.
Инстагра_мерша• 11 июля в 18:19
Настольні ігри: переважно монополія та манчкін
Белая котичка• 11 июля в 18:24
Коли як...можемо в кіно потім на піцу або просто вдома сидимо в телефонах 🤭
Контрольница• 11 июля в 18:25
Карты, монополия, чаепитие под фильм, рыбалка, парк, ТРЦ.
Рогнеда Карповна• 11 июля в 18:26
По возможности всегда выезжаем на природу, если жарко, то куда нибудь к воде. Если совсем холодно или затяжной дождь, то дома смотрим кино под вкусняхи, играем в карты или монополию. Можем поехать в трц полазить по магазинам, зайти куда-то поесть.
Мальчун-задирун• 11 июля в 18:30
Завжди є куди піти
Поддакиваю иногДА• 11 июля в 18:30
Ми граємо влітку в бадмінтон і малий теніс)
Це із здорового.
А так все як у всіх: кіно, піцца, суші, шоппінг, прогулянки