Попразендовна• 11 июля 2025
Я навіть не уявляю скільки ж зараз треба на сім´ю мінімум щоб на всі потреби
Як живуть люди з мінімальними доходами..
Ну це ж жах з тими цінами на все. Про здоров´я взагалі мовчу. Нас 2+2 підлітки і киця, квартира своя, машина робоча. Дохід в місяць мінімум десь 40... Ледве вистачає. Коли буває в 2-3рази більше то їх немає буквально за пару днів, бо проблем накопичується багато а гроші на їх вирішення можуть бути через півроку. Ось коли вони з´являються швидко витрачаються, хоч щось і робиться, окуляри, зуби, відпочинок, техніка чи щось з ремонтних робіт. Відкласти ну якось не виходить... От задумалася що мабуть мінімум зараз більш менш жити це по тисячі доларів на одну особу+ ще тисяча доларів і це все на місяць, тобто на нашу родину 5тис доларів. Де ж такі зп платять,?!Яка ж в нас страшенна невідповідність цін до зарплат. Про пенсії і мінімальні зарплати тих же вчителя чи медика тощо взагалі мовчу.
СамавиховуюКота• 11 июля 2025
Вам ще на відпочинок вдається поїхати...то ще норм ... У нас трохи менше але нас троє плюс аліменти...то капець...
Бентливуман• 11 июля 2025
Вот именно поэтому у нас и коррупция процветает...потому что ’ не наеб...ь - не проживешь’.
Esmeraldes• 11 июля 2025
У всех разные привычки и расходы. Кто-то питается на 20 тыс, кто-то в 40 еле укладывается. Отдых - это тоже совершенно разная по затратам часть бюджета. Не все умеют на отдыхе жить в дичайшей экономии, кто-то лучше никуда не поедет вовсе, чем жить в палатке и варить себе похлебку. Или ту же тройку в Турции))
Ну шо не так?• 11 июля 2025
Нормал сорокушка на семью,жить можно
Зачем эти понты шо не хватает?
Триндю-бриндю• 11 июля 2025
Да, цены жесть
А ЗП стоят на месте. Ещё и урезают. У меня сейчас на уровне 19 года
Творог для розжига• 11 июля 2025
Автор, мы все просто очень привыкли к хорошей жизни до 2022 года.
Мало где люди так хорошо жили, как мы до войны.
Отвыкайте.
Привыкайте считать каждую копейку, как это делают простые работяги в большинстве стран мира
Отвыкайте.
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
У нас на 2+1 около 105-110 к уходит на жизнь.
Остальное можно откладывать
Посудомойка• 11 июля 2025
В нас дохід 3000 євро на трьох і степендія малого 800є, оренда, дві машини
І киця. Нам вистачає з головою
Відпочиваємо в Іспанії
І киця. Нам вистачає з головою
Відпочиваємо в Іспанії
Булькаю• 11 июля 2025
Завжди так було, ідеальний мінімум по тисячі у.о.на кожного. При чому формула працює у всі часи і в різних країнах
TANYA 0 0 0 0• 11 июля 2025
І надіятись що щось буде краще - не варто. Скоро опалювальний сезон, додасться ще більша комуналка і продукти дешевшати не будуть, можливо тільки сезонні овочі, але враховуючи, що врожай буде не дуже, то буде ще все дорожче
Рожева юбка• 11 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Щось мало..скільки працюючих дорослих?
Две средних зп. Что не так?
Кидстаффовна• 11 июля 2025
На таку кількість людей це дійсно мало,але вижити можна.Я сама з 2-ма дітьми,маму забрала і 2 кота,заробляю трохи більше і теж кінці з кінцями.Але в мене так все життя,я працюю одна.Колись і кредит на житло виплатила,але 3 роботи мала,зараз вже вік.дуже важко і так працюю 7-19,5/2.
Своего не предлагать• 11 июля 2025
У нас 2+1 подросток, то ок. 100 тыс, более менее. Вообще не представляю 40 на четверых. У меня на репетиров только 10 тыс уходило
TANYA 0 0 0 0• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Остальное можно откладывать
Де працюєте, якщо не секрет?
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Де працюєте, якщо не секрет?
Муж дата инженер, я разработчик
Заюшка_хозяюшка• 11 июля 2025
40 тис це по 20 ви заробояєте?
У нас 70 тис,на 3-х але десь 60% відсотків я відкладаю на навчання сина в польщі так що лишається ще менше ніж у вас🤷🏼♀️
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Что?
Попробуйте прожить в штатах на 1000 дол на одного
Залатавая• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Муж дата инженер, я разработчик
Извините, если не секрет
Вы на нашу компанию работаете или иностранную?
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Эта формула не очень работает
В странах где это меньше минималка будет практически нереально прожить
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Отвыкайте.
Десь плачуть роботяги що не народилися в процвітаючій багатій Україні
Булькаю• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Эта формула не очень работает
Якщо це менше мінімалки, то в розвинених країнах є різні допомоги. Загалом 4 тис на сімʼю з 4-х осіб на витрати - це достатньо
Йосип_молодий• 11 июля 2025
Ну... я незнаю что в вашем представлении нормальная жизнь. Но более-менее при вашем количестве надо по 1 тыс евро на человека +1 тыс
итого 5 тыс евро закроют ваши потребности для начала.
Где...? Два ай-тишника в семье так примерно и получали.
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Дальше обсерайте свое. Ещё лучше жить будете
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Дальше кажіть мед , може відчуєте солодке в роті
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляЗалатавая
Извините, если не секрет
Муж на иностранную компания, я сложно сказать сейчас (устраивалась в Украине но сейчас закрыли укр офис);
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Тогда это уже не 1000€, в больше будет
Сама вумна тутички• 11 июля 2025