Попразендовна• 11 июля 2025
Я навіть не уявляю скільки ж зараз треба на сім´ю мінімум щоб на всі потреби
Як живуть люди з мінімальними доходами..
Ну це ж жах з тими цінами на все. Про здоров´я взагалі мовчу. Нас 2+2 підлітки і киця, квартира своя, машина робоча. Дохід в місяць мінімум десь 40... Ледве вистачає. Коли буває в 2-3рази більше то їх немає буквально за пару днів, бо проблем накопичується багато а гроші на їх вирішення можуть бути через півроку. Ось коли вони з´являються швидко витрачаються, хоч щось і робиться, окуляри, зуби, відпочинок, техніка чи щось з ремонтних робіт. Відкласти ну якось не виходить... От задумалася що мабуть мінімум зараз більш менш жити це по тисячі доларів на одну особу+ ще тисяча доларів і це все на місяць, тобто на нашу родину 5тис доларів. Де ж такі зп платять,?!Яка ж в нас страшенна невідповідність цін до зарплат. Про пенсії і мінімальні зарплати тих же вчителя чи медика тощо взагалі мовчу.
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Якщо це менше мінімалки, то в розвинених країнах є різні допомоги. Загалом 4 тис на сімʼю з 4-х осіб на витрати - це достатньо
Уважаемая, моя сестра снимает дом в Канаде за 2650. Семье 2+2 1350 даже на поесть на месяц не хватит
Оновлена версія• 11 июля 2025
9 млн человек живут за чертой бедности в Украине. Печальная статистика.
Булькаю• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Я написала на витрати . І якщо вона може орендувати житло за 2650, то її доходи значно вищі , інакше ніхто квартиру не здасть
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
На какие траты?
Все траты, за вычетом обязательных платежей? А в чем смысл так считать?
Летюча помилка• 11 июля 2025
Сьогодні подивилася виписку з банку, то на місяць 2+2 витрачаємо +- 60.000. це за усе. Звичайна сім´я, я - вчитель, чоловік - інженер. Вінниця. Не шикуємо.
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
А вы предлагаете четырём людям жить в коробке от холодильника?
Я вам пишу, сколько стоит жилье в канадском городе с населением 123 000 человек.
Какие 1000 дол на человека?
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Какие 1000 дол на человека?
Ну візьміть ще Монако до прикладу
Ясно що є країни зі скаженими витратами але в більшості країн 1000 дол на людину вистачає
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну візьміть ще Монако до прикладу
Ну т е выше вы писали, что 1000 дол в любой стране мира хватает, а теперь оказывается, что не хватает?) Так?
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Не я писала
Ви неуважна
Але давайте далі щ тим будинком в канадіііі
Оренда будинку , не квартири , не є прикладом бюджетної оренди - але у вас є або коробка або будинок
Ви неуважна
Бачу_майбутнє• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Можна я влізу, Канада і США по оренді ну дуже дорого, вам правильно написали, що це ні про що в цих країнах, де ще послуги захмарно коштують, і освіта, не знаю про Канаду, а в США садочків безкоштовних немає, вища освіта захмарно дорого, неможна одну і саму цифру скрізь ліпити, в якій нибудь Швейцарії це також малувато буде, із їх цінами
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Какие 1000 дол на человека?
Або коробка або будинок
Булькаю• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
На какие траты?
Ні, оренда чи власне жито це окремо
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
В Канаде тоже нет бесплатных садов.
Сад - 1850 в месяц. Образование - 8000 семестр.
Конечно нельзя одну цифру применять к любой стране. Это глупость, которую модет написать человек, котрый дальше Украины никогда не был
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Ні, оренда чи власне жито це окремо
А аренда - это не текущие расходы?
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Так и в Испании 1000 не хватит, к примеру
Да и много где ещё
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
А аренда - это не текущие расходы?
Будинок - історія для середнього класу
Ще впишіть водія в поточні витрати
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляБулькаю
Ні, оренда чи власне жито це окремо
Аренда, еда, страховки, это все текущие траты.
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Да и много где ещё
Яка середня зарплата в Іспанії?
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Будинок - історія для середнього класу
Ще впишіть водія в поточні витрати
Жить где-то надо)
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Жить где-то надо)
Будинки доступні не всім і точно не поколіню тисячі євро
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Будинок - історія для середнього класу
Ще впишіть водія в поточні витрати
Вы странная.
А вы измеряете ’достаточность’ чем?
Возможностью не сдохнуть с голоду? Тогда можно вообще не иметь дохода. Достаточно просить милостыню.
А вы измеряете ’достаточность’ чем?
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Яка середня зарплата в Іспанії?
1900€ при этом адекватная однущка в крупном городе обойдется около 1500 €
В соседней Португалии 1200€ аренда , при 1200 средней зарплаты)
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
С чего вы взяли?
Дом может быть дешевле или соизмеримо с квартирой
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Да и много где ещё
Нетто (після сплати податків): приблизно 1 600–1 800 євро на місяць
Як тоді Іспанія вистачає ? У нього 1500 нето і у неї - от і є 1000 євро на людину
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Какое поколение тысячи евро?
Ну що ви, мамо!• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Так этого не особо хватает. И на одного человека уж точно не хватит 1000€, как тут выше пишут)
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Вы странная.
А вы измеряете ’достаточность’ чем?
Дивна ви
Будинки , нові авто і відпочинки і платна освіта історія доступна середньому класу і зараз мова не про них
Творог для розжига• 11 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Дивна ви
А про кого речь?
Пиу!Пиу!• 11 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
С чего вы взяли?
Так , дом в Торонто так само як квартира
Та і в Парижі так само і в Токіо теж
Чи зараз буде порівнюватися квартира в мегаполісі і будинок в дупі ?
Та і в Парижі так само і в Токіо теж