Гидроусилитель руля• Изменено 11 июля в 21:20

Якщо сусід покликав діджея на свою ділянку і влаштовує ДР

Тут і музика, і ведучий і діджей
З 13:00 і до зараз лунає музика з професійних колонок
Має ж бути тихо, це ж приватні будинки
Вже думаю викликати поліцію

Сусіду дзвонила, казав діджей його до 22:00
Like-995b• 11 июля в 21:20
И что он нарушил?
автор Гидроусилитель руля • 11 июля в 21:20
Ответ дляLike-995b
И что он нарушил?
Мають бути ж якісь норми децибелів вдень
Like-995b• 11 июля в 21:20
Ответ дляГидроусилитель руля
После 22
Горня капучіно• 11 июля в 21:20
1 день можно потерпеть, если это не постоянно
Сорока-ворона• 11 июля в 21:21
Чого ви ще не там?
Love_Love_Love_• 11 июля в 21:21
Ответ дляГидроусилитель руля
Йдіть шукайте норми, вимірюйте їх, фіксуйте і жалійтеся на сусіда. Чого ви тут?
автор Гидроусилитель руля • 11 июля в 21:21
Ответ дляГорня капучіно
Ну +-кожні вихідні з пятниці до неділі то в нього друзі, то родичі
Вічно двіж на дворі
Шашлики жарять і музику слухають
Бо він сам діджей. І вмикає часто на вулицю музику на своїх колонках
Like-995b• 11 июля в 21:22
Ответ дляСорока-ворона
Чого ви ще не там?
Вот именно) когда-то у нас такое было на даче в Крыму ежедневно) сосед сначала жаловался , а потом присоединился
автор Гидроусилитель руля • 11 июля в 21:22
Я йому кажу шо це спальний приватний сектор
Тут має бути тихо бо і вдень тут є люди
Всі відпочивають
Має бути повага до сусідів
Сорока-ворона• 11 июля в 21:23
Ответ дляГидроусилитель руля
Вічно двіж на дворі
Шашлики жарять і музику слухають
Ото молодці
Як ми з чоловіком
До нас теж всі з Києва їдуть
Бо ми в Бучі будинок маємо
Ліс навколо
Шашлики у нас щодня
Like-995b• 11 июля в 21:25
Ответ дляГидроусилитель руля
Тут має бути тихо бо і вдень тут є люди
Всі відпочивають
Має бути повага до сусідів
Ну если вы как снулая рыба , другим теперь не жить?)
svetolino• 11 июля в 21:26
Ответ дляГидроусилитель руля
Вічно двіж на дворі
Шашлики жарять і музику слухають
Это жизнь в частном доме, которую все хвалят😂😁 ,шутка
Колгоспниця• 11 июля в 21:26
Нажаль нічого ви не зробите, у нас на сусідній вулиці здавали будинок під весілля, ювілеї ітд, з ведучими з мікрофонами , музикою. Ніхто нічого зробити не міг. Все ці гулянки пів села слухало.
Сладко-соленая• 11 июля в 21:27
Ждите 22, если и дальше будет музыка - вызывайте полицию
Давно без алко• 11 июля в 21:27
Ой в нас сусід, скупив цілу гору і кожен рік нв івана купала в нього гульки до ранку. Щобвииррзуміли розмах, я живу за 1 км від нього, але так гучно, що в заті всидіть важко. А як були малі діти, тоце триндець просто. Навіть у війну. Оце цього року тільки пропустив, чи то що свято перенесли по календарю чи то може виїхав чи може совіть з´явилась.
автор Гидроусилитель руля • 11 июля в 21:28
Ответ дляКолгоспниця
Так а чому не викликали поліцію?
Колгоспниця• 11 июля в 21:30
Ответ дляГидроусилитель руля
Так а чому не викликали поліцію?
До 22 години вони мають право робити що хочуть, на виклики ніхто не приїжджав
автор Гидроусилитель руля • 11 июля в 21:30
Ответ дляКолгоспниця
А після 22 все тихо було?
Горня капучіно• 11 июля в 21:31
Ответ дляГидроусилитель руля
Вічно двіж на дворі
Шашлики жарять і музику слухають
Тут недавно советовали как месть соседям включать червону калину, пса патрона и тому подобное, а на возмущения пугать службой Божьей.
Колгоспниця• 11 июля в 21:31
Ответ дляГидроусилитель руля
А після 22 все тихо було?
Гості ще були але без музики і ведучих
Колгоспниця• 11 июля в 21:32
Ви можете виставити свої колонки в їх напрямку і хай волають, а самі поїдьте на пів дня кудись
Колгоспниця• 11 июля в 21:36
Ответ дляСорока-ворона
Ото молодці
Як ми з чоловіком
До нас теж всі з Києва їдуть
Бо ми в Бучі будинок маємо
Ліс навколо
Шашлики у нас щодня
Гості це норм, але коли на всю вулицю оре музика і в мікрофон кричать , то це не нормально. Треба якось поважати сусідів . Якщо хочеться відірватися їдьте на диско, або орендуйте в заміських комплексах ресторан і там волайте .
Мульйонерша• 11 июля в 21:38
Нормы есть по шуму. Напрягите чат жыпыты. Еще попросите его описать эти нормы, чему соответствуют 50 дБ например, и будете понимать, нарушены нормы или нет.

Отдыхать за счет других, считаю ненормальным, но многие со мной не согласны, судя по ответам.
Луноходик_Ик• 11 июля в 21:49
Ответ дляГидроусилитель руля
Вічно двіж на дворі
Шашлики жарять і музику слухають
Блин ... От это я б еще разрешения соседей на шашлыки спрашивала ... Салат хоть резать и картошку варить можнло ?
ОливьЕЖечка• 11 июля в 22:14
И у наших соседей вот молодежь приехала. Бухают и музыка орет. Надеюсь хоть вырубятся не раньше музыки.
40каградусная• 12 июля в 02:10
сейчас 2-07 и тоже музіка играет. понимаю, что наверное праздник у людей. не каждій ведь день гуляют. потерплю.