Lilly-2e23• 12 июля в 02:23

Наступление рашки захлебнулось

Летнее наступление россии захлебнулось.
Об этом уже трубят все Западные СМИ...

А разговоров то было.
R-Y-N-A• 12 июля в 11:30
Ответ дляArgesha
Це ж наскільки все х....во, що у ботви такі уматові припадки... У маньки тема на темі, і в кожній - істерична перемога, тепер ще й це дебільне вилізло...
Це ж наскільки у русні все хреново,що щодня замовні теми на порадниці
R-Y-N-A• 12 июля в 11:31
Ответ дляcheryl
А що там щодо границь 1991-го?
Якщо порівнювати здобутки ’полководців’, то у клоуна швидше, ніж у пуйла отріцатєльно´наступлєніє.
Бо це ми втратили і продовжуємо втрачати наші території під керівництвом потужного , і людей ми втратили більше у відсотковому відношенні.
Але вам по#уй, у вас завдання від 95-го поржать над орками. Ви ж топите за ’до послєднєго’.
Ця відверта брехня на кого розрахована?
annu-b519• 12 июля в 12:26
Ответ дляR-Y-N-A
Відпишешся з сізо.Цікаво,як воно там колаборантам живеться.
Ого как она вам на хвост наступила , что аж в ТГ из ВК пришлось перейти 🤣
HelterSkelter29• 12 июля в 15:38
Ответ дляLilly-2e23
осталось что бы путин захлебнулся как Сталин в собственной моче, верим и надеемся что в Кремле есть хорошие и добрые люди связанные с Ми-6 и другими западными спецслужбами.
А разве Сталин захлебнулся в моче?
musilda• 14 июля в 10:55
Ответ дляLilly-2e23
Россияне, скиньте мои сообщения по всем групам на параше!
Украинцы готовы уничтожать свиней МИЛЛИОНАМИ.
Всех убьем, всех сука вас убьем, все будет как мы Украинцы любим.
Платят то хорошо за эту клоунаду ?