Мій чоловік з донечкою у декреті. Нам 7 місяць
Родичі чоловіка дуже злі через це. Типу він має заробляти. Як це так,що він у декреті. І налаштовували його вийти на роботу. Але він їм пояснив,що ми домовилися також дружиною. Намагалися влізти і посварити. Але нічого не вийшло. От мені так цікаво яка їм різниця. Забезпечуємо самі себе,живемо окремо
Околовита• 12 июля в 12:17
Дивно, що ви нас питаєте про почуття ваших рідних. Треба в них запитати і навчитися самим вибудовувати власні кордони
Неновая почта• 12 июля в 12:18
О боже, у різних людей різні погляди на життя, неймовірно! Як це можливо?!!
Всім шампаньського• 12 июля в 12:19
Ответ дляSveta45_4
Та ми вибудували. Чоловік не дає в сім´ю лізти. П вони не розуміють чого ми не радимося з ними
Не віриться якось
Відморожена• 12 июля в 12:19
Ответ дляSveta45_4
З чим?
Ну з тою надзвичайно важливою подією в своєму житті, якій ви присвятили цю тему.
Всім шампаньського• 12 июля в 12:19
Ответ дляSveta45_4
Захотіли хрестити в українській церкві то образилися
І що?
Всім шампаньського• 12 июля в 12:20
Ответ дляSveta45_4
Чому
Бо якщо вміти будувати особисті клрдони і стосунки то такого не станеттчя
Неновая почта• 12 июля в 12:21
Ответ дляSveta45_4
Та вони не розуміють цього. Кажуть,що так не прийнято
Ну ок.
Всім шампаньського• 12 июля в 12:21
Ответ дляSveta45_4
Мені просто цікаво чи у всіх так родичі чоловіки лізуть куди не треба
В більшості чоловіки дорослі і самостійні. Ваш не дуже, тому і лізуть
Відморожена• 12 июля в 12:21
Ответ дляSveta45_4
Ні, ви - єдина і унікальна, не сумнівайтеся!
Околовита• 12 июля в 12:22
Ответ дляSveta45_4
Так в чому питання? Якщо вибудували, то у вас не має бути ніяких питання. Якщо вас турбує думка певних людей, то було б логічно питати саме цих людей
Околовита• 12 июля в 12:23
Ответ дляSveta45_4
Я не розумію,як ви вибудували кордони,якщо люди досі лізуть к ваші справи. Ви просто ще нічого не вибудували.
Замулена ріка• 12 июля в 12:24
Як же ріже слух коли кажуть нам 7 місіців. Кому вам? Дитині 7 місяців.
Околовита• 12 июля в 12:25
Ответ дляSveta45_4
В мене мама лізла в мої справи, виховання дитини і відносини з чоловіком. Я чітко дала зрозуміти, що в такому ключі ми не спілкуємося, по разу в кожній ситуації було достатньо, аби людина більше не робила подібних спроб. Якщо ж ви включаєтеся, захищаєтеся, пояснюєте, виправдовуєтеся, то ви точно не вибудували ніяких кордонів