Губной рояль• 12 июля в 13:54

В чому суть туроператорів і агенство?

Хочу поїхати відпочити в Турцію. Звернулась до туроператора для підбору туру. Скидає підбір на букінг. Підкажіть, якщо я сама забронюю на букінг, в чому різниця буде? На чому заробляє турагентства? Чи самій все рівно по вартості теж саме вийде?
спальное место• 12 июля в 13:57
Туроператор не працює з фіз особами це поперше. Ро друге вона вам скидає опис готелю. Якщо ви пакет тур то включено переліт і тоансфер. З млєї практики бронювати самій завжди дорожче. Ну або за півроку то тоді вигідно
Тоскующая• 12 июля в 13:58
Можете і самі, але тоді ще авіабілети самі бронюйте, і трансфер в отель за свої кошти.
В турпакеті це вже все є.
Железобетон• 12 июля в 13:59
Приблизно як в рієлторах, немає сенсу.
Миссис Буркул• 12 июля в 14:00
Порахуйте вартість при самостійному бронюванні готелю та квитків і вирішуйте, що вам вигідніше.
Ашолюдискажуть• 12 июля в 14:03
Раніш коли не було безвіза, ми зверталися за візою і повним пакетом. Зараз сенса не бачимо.
спальное место• 12 июля в 14:05
Ответ дляАшолюдискажуть
Яка віза в Туреччину?
Ашолюдискажуть• 12 июля в 14:05
Ответ дляспальное место
Яка віза в Туреччину?
Не всі їздять в Туреччину -))
Лиса Патрикевна• 12 июля в 14:09
Я не знаю, как они работают в условиях войны, но раньше они бронировали заранее оптом номера в отелях и места в самолетах по предоплате. Поэтому пляжный отдых в популярных местах всегда был дешевле. Ну и плюс в том, что Вы покупаете тур и далее голова не болит, все вопросы с трансфером, заселением и прочие накладки решает агентство. Лично меня это более чем устраивало.
Лиса Патрикевна• 12 июля в 14:13
Ну вот и ИИ согласен.))
АсобеннАя• 12 июля в 14:13
Ответ дляАшолюдискажуть
В Турцию на море бывает дешевле купить тур через агентство ,чем бронировать самому .У туроператоров с отелями договора и цены у них другие ,чем вы будете сама бронировать себе номер
Тоже самое с перелетом
Я про морской отдых в Турции
Ашолюдискажуть• 12 июля в 14:15
Ответ дляАсобеннАя
Тоже самое с перелетом
Я про морской отдых в Турции
Я кажу про свій досвід. Коли ми користувались послугами агентства.
Khmelnichanka• 12 июля в 14:15
Якщо Ви можете самостійно обрати готель (і знати його нюанси), купити білети з урахуванням всіх моментів (тип багажу, час вильоту - прильту - якщо авіа, або знайти перевіреного перевізника, організувати трансфер та інші логістичні моменти, тоді Вам дійсно не потрібен турагент. Але в деякі країни пакетний тур обійдеться дешевше, ніж самостійна подорож. І готелі через турагента інколи бувають дешевшими, ніж через букінг. Дуже багато що залежить від конкретики.
Розумна Губка• 12 июля в 14:55
Пакетный тур включает - авиа билеты в обе стороны, отель, трансфер из аэропорта в отель и обратно, страховку.
Плюс хороший турагент всегда на связи,в случае форс мажора может помочь решить проблему.

Турция при самостоятельном бронировании может быть дешевле, если арендовать апартаменты, самим готовить и на длительный срок.
Обычный недельный тур как правило дешевле у туроператоров.
спальное место• 12 июля в 14:55
Ответ дляАшолюдискажуть
Не всі їздять в Туреччину -))
Я так розумію пост автора ви не читали))
Всех в сад• 12 июля в 22:47
ТурцІя