Блондинка в Законе• 12 июля в 14:38
Хто оформлював або переглядав інвалідність в 2025
Питання: за скільки часу повідомляють про назначене засідання комісії?
Тобто подаються документи у Миколаєві, а людина хоче поїхати до родичів на захід України. Чи буде час приїхати на очне засідання вчасно?
Блондинка в Законе
• 12 июля в 19:11
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Десь 1,5 місяця чекали, Київ.
Це за 1.5 місяці сказали дату засідання?
Блондинка в Законе
• 12 июля в 19:11
Ответ дляАмбасадор щастя
Нам нужно было ждать 20 дней. Но мы не из вашего города
За 20 днів до засідання сказали дату?
Кондуктор троллейбуса• 12 июля в 21:10
Ответ дляБлондинка в Законе
Так. Зібрали пакет документів, їх відправили, прийняли і призначили дату комісії, сказали черга, багато розглядів.