Комиссия50%• 1 час назад

У Києві є безкоштовні приюти для переселенців або для людей у складних

обставинах? Або може десь в яких-то церквах можна заночувати?
Я не знаю що мені робити. В мене дитина з певною аномалією, лікарі з Запорізької обласної лікарні не можуть поставити діагноз, але на словах сказали що потрібна буде операція, але наші лікарі не знають яка саме і нам краще обстежитися у Києві щоб дізнатися діагноз. В мене взагалі грошей нема щоб сплачувати в Києві собі житло (я так розумію, що дитина поки лежатиме на обстеженні в Охматдіті, матиме свою койку там, де погодують, і житиме там кілька днів якщо не тиждень - але ж я не буду спати вночі на лавочці під лікарнею).
Дівчата, підкажіть, будь ласка, де у Києві можна задешево знайти житло?
В мене зарплата мінімалка, заради здоров´я дитини віддам все останнє - а на собі прийдеться мені зекономити.
Дякую всім за відповіді.
Най хоч раз• 1 час назад
Хостел
Мадам Тю-лю-лю• 1 час назад
Я читала, що мали облаштувати кімнати в самому Охматдиті. Може вам дозволять перебувати в палаті з дитиною?
автор Комиссия50% • 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Хостел
Дякую, а де?
Можете, будь ласка, дати мені координати?
автор Комиссия50% • 1 час назад
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Не знала про це.
Дякую вам за відповідь!
Любви вам!• 1 час назад
Ответ дляКомиссия50%
Дякую, а де?
Вбейте в поисковик ’дешёвые хостелы Киева’.
Тундиринда• 1 час назад
безкоштовні в нас тільки сири в мишоловці (( нажаль (
18 мнеУЖЕ• 59 минут назад
В Броварах, під Києвом є містечко для переселенців. Деякий час жити, якщо є місця дозволяють.
Вся така шо куди там• 58 минут назад
Коли я там була, всі діти лежали з батьками разом. На одному ліжку або займали вільне, якщо було.
Svitlo_• 58 минут назад
Церква під Києвом Надія - в них є хостел
Ду да ду да ду• 57 минут назад
Ви можете з дитиною на одному ліжку спати. І їжу брати порцію для дитини і з нею разом її їсти
Khmelnichanka• 56 минут назад
Авторе, забронюйте хосиел і сеиньте скрін броні на тиждень. І відкритесь, якщо можна. Зможу допомогии з оплатою.
Сунуся в чужі справи• 56 минут назад
Посмотрите на этом сайте
dopomagai.org.
Ещё я бы вам посоветовала на Фейсбуке зайти в группу Киевскую или в группу отдам даром и спросить там. Есть хорошие люди могут помочь
Пишу вірші, дорого• 56 минут назад
наберите отделение и спросите можете ли вы с ребенком быть
очень вероятно что да
Цигарний шланг• 55 минут назад
Забейте в Гугле БФ Деполь,там есть номера телефонов и когда то у них был хостел для переселенцев
автор Комиссия50% • 54 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
Дякую Вам!
автор Комиссия50% • 53 минуты назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Посмотрите на этом сайте
dopomagai.org.
Дякую!
Цигарний шланг• 53 минуты назад
@SaveUkraineOfficial

Тут также можно узнать,может приютят
автор Комиссия50% • 53 минуты назад
Ответ дляЦигарний шланг
@SaveUkraineOfficial

Тут также можно узнать,может приютят
Дякую!
Svitlo_• 53 минуты назад
Ответ дляKhmelnichanka
Я теж можу оплатити вам декілька днів. Не соромтеся- пишіть в особисті
Соображалочка• 52 минуты назад
Имеете право быть с ребёнком
Khmelnichanka• 52 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
Я так рлзумію - це Ви автору :). Дякую Вам!
Svitlo_• 51 минуту назад
Ответ дляKhmelnichanka
Так. Автору.
КАПСЛОЧНИЦА• 50 минут назад
Не знаю як в Охматдиті, але у всіх інших лікарнях батьки лежать разом з дітьми. Так, на одному ліжку, але разом. Автор вигадала проблему і прям з таким надривом ’спати на лавочці’ Навіщо це?
...аяприкольная• 49 минут назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Де Бровпри і де Охмадєт...по 2 години в транспорті і ще + тривога. Автор, хоч Бровари не розглядайте. Таксі мега дорого, метро не варіант під час тривоги.
Khmelnichanka• 49 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Неизавжди батьки разом з дітьми. Я - була окремо. Все індивідуально.
Почемучечка• 47 минут назад
А сколько ребенку? В детских больницах дети с мамами обычно, мамы на краешке кровати ночуют.
18 мнеУЖЕ• 45 минут назад
Ответ для...аяприкольная
Їхати менше години, питання було про безкоштовне житло, є електричка, доречі, коли практику проходила в Охмадиті, саме нею з Броварів їздила
Поторописька• 45 минут назад
скільки дитині років? я лежала з сином, окреме ліжко звісно не виділяють, спали на одному, точніше він спав, а я була на посту.
Уточніть в лікарні, ви можете перебувати з дитиною, мабуть.
Пишу вірші, дорого• 45 минут назад
Ответ дляПочемучечка
не знаю, не знаю - спала как королева первую ночь, хотела домой - сказали вы что, с ребенком обязаны быть
Пишу вірші, дорого• 44 минуты назад
Ответ дляПоторописька
свободных вообще не было?