ярослав-a99f• 12 июля в 17:44

Віддам 1000гр

Хочу переказати на карточку 1000 гр, людині якій важко фінансово! Опишіть коротко свою ситуацію і на що ви витратите ці кошти , я напишу вам в особисті пов.щоб уточнити деталі
Morska02• 12 июля в 19:53
Я-інвалід 2 групи ( G80). Шикарнюча державна ’допомога’ вгадайте скільки? На 3-и походи в супермаркет зі скромним пакетом на виході. І так, історія правдива, правдивіше нікуди. На жаль. Превеликий. І так живуть дууже багато мої співвітчизників... а може існують, хз((
Tana 2012• 12 июля в 20:04
Ответ дляMorska02
3300 знаю в мене так сусід живе, онко головного мозку. З цієї пенсії половина на ліки, я коли готую щось, завжди намагаються і йому порцію виділити.