Хочу переказати на карточку 1000 гр, людині якій важко фінансово! Опишіть коротко свою ситуацію і на що ви витратите ці кошти , я напишу вам в особисті пов.щоб уточнити деталі
Ответ дляklaraneill
кто хочет помочь, тот молча помогает, а не требует слезливых историй, чтобы посмаковать чужое горе. и никакой гарантии, что хоть кому-то поможете
Потрібно ще мати кому допомогти
rainbow2018• 12 июля в 18:04
Ответ дляTana 2012
Вчора вкрали гроши 400 гривень, лікую старенького кота, кожен місяць біля 700-800 набігає. Хочу купити на кухню люстру, бо страшна вже. Не вмію плакати і просити вибачте. Як є пишу
Хоба!
Ответ дляПадаюВреверансах
Купіть пакет продуктів старій людині.
Я так роблю, як відчуваю, що є чим і хочу поділитись.
Ну чи просто оплачую покупки стареньким переді мною
Ви дуже виликодушна і хороша людина , но я в таких обставинах що не маю можливості так зробити
_Твоя_подруга• 12 июля в 18:05
Ярослав, а что ж вы тему не закрываете? Вроде уже нашли кому отдать. Но душа просит праздника?
Апель-синка• 12 июля в 18:06
А можно не мне, а кошачьему приюту в Херсоне? Я тут уже постила несколько раз. У них долги перед ветклиникой. И корм всё время нужен.
Peppermint Winter• 12 июля в 18:09
Ответ дляrainbow2018
Странно, что проблемы у подруги, а деньги просите вы у неизвестного васи на форуме
Ну ей нужнее, ничего странного
rainbow2018• 12 июля в 18:10
Ответ дляPeppermint Winter
Ну ей нужнее, ничего странного
А у вас не принято друзьям помогать в трудную минуту?
Peppermint Winter• 12 июля в 18:11
Ответ дляrainbow2018
я тоже помогаю, но еда для животных нужна ежедневно
Ответ дляPeppermint Winter
Чекаю)
Кошти вже відправлені , дякую вам
Ответ дляЕлена1265
Съездила в отпуск, сделала ремонт машины, купила новой техники домой, не хочу лезть в заначку
На 1000 куплю блеск новый очередной и посижу в кофейне
Норм история? Писать карту?
Ужас , це кошти для людина яка виживае , а не для вас
Peppermint Winter• 12 июля в 18:19
Ответ дляярослав-a99f
Це правда!
Ярослав перекинув гроші подрузі.
Дівчата, заспокойтесь.
Ярослав перекинув гроші подрузі.
Дівчата, заспокойтесь.
Ответ дляTana 2012
Я вже відправив ці кошти людині ,яка написала перша , вибачте
Peppermint Winter• 12 июля в 18:19
Ответ дляярослав-a99f
Щас почнеться)))
Anjutka-Anjuta• 12 июля в 19:05
Ответ дляPeppermint Winter
Ярослав, спасибо большое)
Честно, удивлена!
❤️❤️❤️
Честно, удивлена!
❤️❤️❤️
І відразу темка заглохла. І ніхто навіть не вибачився перед автором.... А він виявився гідною людиною, на відміну від багатьох коментаторів.
Файна_зупка• 12 июля в 19:09
Ответ дляЕлена1265
Норм история? Писать карту?
приз ваш, за самую правдивую историю
Na kablukah• 12 июля в 19:19
Ответ дляTana 2012
Все добре, правильно зробили.
Якщо може колись яка змога, то попрошу в подарунок інсулінові шприці 100 .
Не зараз.
Напишите в личку
Peppermint Winter• 12 июля в 19:19
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Ярослав відправив другий переказ на суму 1375 грн 🙏🏻❤️❤️❤️