Всім мирного вечора! Хочу бути патронатним вихователем, є кімната вільна, живу з чоловіком. Хто може поділитись досвідом, може хто з Києва брав дітей під опіку чи може таке бути що дитину взяли а вона відмовляється жити з ними, і взагалі. Свої думки що в краще в інтернаті залиште при собі..Всім дякую хто стикався або хоть щось знає корисного
Ответ дляЕлена1265
Опека
Но на курсах познакомилась с семьями с разными формами опеки
Курси очні, присутність обох має бути обов´язково завжди?
Ответ дляТанюша
Звісно дітки травмовані, звісно вони хочуть до мами навіть якщо вона їм вибила зуби
Не можна сказати в договорі зазначити діти старше 8 років?
Ответ дляТанюша
Патронатна сім´я це робота
Яку роботу дають таку і берете.
Ви можете відмовитись від роботи , але дітьми перебирати не можете
Яку роботу дають таку і берете.
Дякую дуже
ще уточню деякі моменти уже там,і вирішу для себе чи взагалі готові
Ответ дляТанюша
Патронатна сім´я це робота
Яку роботу дають таку і берете.
Підскажіть ще з приводу інвалідності чи можуть дати таку дитину, чи Ваші знайомі з цим стикались?