Дюймовочка• 12 июля 2025
Ненормальна поведінка брата
Моєму брату 26 років, ми рідко бачимось і ось сьогодні пішли прогулятись по ТЦ. В одному з магазинів брат пристав до продавчині, зі словами: "Ви така гарна, давайте Ви мене проконсультуєте" і це був магазин дитячих товарів, брату вони точно не потрібні. Потім ця дівчина ще раз проходила повз нас, то брат її проводжав поглядом до того часу, поки вона не зайшла в магазин. Ну соромно мені за таку поведінку. Чому чоловіки так себе поводять? З вихованням ніби все норм
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Та наче все ок) що не так?
Та соромно мені за таку поведінку) ніби йому 12 років
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляКручу хвости
Що саме вам не сподобалося? Він одружений?
Ні, але якась недолуга спроба познайомитись
Апрель Ивановна• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Так научите его, как надо
Все буде Україна• 12 июля 2025
Тю, ничего обидного не сказал, силой не принуждал. Ну не граф кенсингтонский, а так, нормально вроде.
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляФима Собак
Тю. Кадрив дівчину, що такого в його 26.
А вам років 70?
В неї обручка на пальці)
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляЛасковая_львица
’галімий підкат’, згодна з вами, автор)
Так)
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Чоловік фліртує з жінкою, да, прям дуже ненормотипово.
В неї обручка на пальці
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
При вас-дивно.
Так, раніше не помічала за ним такого
Ласковая_львица• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Так)
З судячи з відповідей, то деяким таке від чоловіків - за щастя 😄
Заздрість то погано• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
В неї обручка на пальці
І що? Ваш брат одружений?
Фима Собак• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
В неї обручка на пальці)
А морозиво вона кусає чи лиже?
Телячі ніжноСті• 12 июля 2025
Скучный троллоло
Офис на выходные закрылся, можно пофлудить на тему брата и его приставаний
Дохло
Скучно
Дохло
Скучно
Заздрість то погано• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Брат ні
То він вільна людина)) як хоче, так і поводиться з жінками)
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляФима Собак
А морозиво вона кусає чи лиже?
Ну звідки мені знати) до чого тут це?
Фима Собак• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Ну звідки мені знати) до чого тут це?
Бо це класика, дитинко
МУСЯкомарова• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Вы его просто воспринимаете только со стороны сестры, поэтому непривычно видеть его в новом ’амплуа’. Это обычное поведение парня, которому скучно).
Девушка же не убежала от него с визгом? Значит все в пределах допустимого
Дюймовочка
• 12 июля 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Вона посміхнулась і ніяк не відреагувала
Папобус• 12 июля 2025
Домовились зустрітись, прогулятись, а він дівок кадрить. Думаю ви теж трохи драматизуєте) Нормально те, що він залицяється до дівчат, але хай наступного разу це робить з другом, а не з сестрою
TANYA 0 0 0 0• 12 июля 2025
Ответ дляДюймовочка
Він ж її по жопі не хлопнув, нагло не приставав. А якби це був ваш просто знайомий чи друг, у вас би була така ж реакція???