МЕСТО_Встречи• 12 июля в 23:07
Кто может расшифровать сон
Плохой сон приснился.
Бывший, с которым недавно болезненно для него расстались. Он лежит будто в могиле или половина тела вроде бы в могиле, сверху, не в яме и я рядом к нему прижимаясь, но я не в могиле.
Этот траур только возле него.
Проснулась, на душе плохо
Этот траур только возле него.
Проснулась, на душе плохо
60 метрів сметани• 12 июля в 23:13
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Как понять?
Ця людина буде довго жити. У мене був сон років в 17-18, я тоді ще тільки зустрічалася з чоловіком, теж мені наснився в могилі, живий, здоровий, вже 25 років після того сну
ЛеньГуглить_правда• 12 июля в 23:13
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Как понять?
Ну похоронили вы его для себя.
Все, траур по нему пора заканчивать и жить свою жизнь дальше
Джавеліна• 12 июля в 23:16
Може, до хвороби.
Але якщо кажете, що розійшлися ви погано для нього, то я би радила замовити для себе вам у трьох, а краще в семи монастирях (якщо в Києві то можна в один день навіть - Покровський, Лавра і Фроловський) цілодобовий заздравний Псалтир на півроку або рік. Бо схоже так, ніби вас до нього підвязати хтось хотів би.
Аристократка-тунеядка• 12 июля в 23:18
Ответ дляДжавеліна
Може, до хвороби.
а краще переписати цей псалтир 12 разів та розіслати друзям, тоді точно все налагодиться
МЕСТО_Встречи
• 12 июля в 23:18
Ответ дляДжавеліна
Може, до хвороби.
Жах.... Я зараз закордоном, буду дома замовлю, дякую..
Справа в тому, що він ніяк не хотів мене відпускати, це був жах..
Він мене переслідував, дуже довго я не могла позбутися цих стосунків.
Він багато чого поганого мені бажав.
Ви маєте на увазі, що зараз міг зробити якийсь ритуал на прив´язку?
Він багато чого поганого мені бажав.
Джавеліна• 12 июля в 23:19
Тут грає важливу роль в яких емоціях ви прокинулись, і як ви розходились, розумієте.
Та і по снам у кожного може бути своя символіка. Але мене баба так учила, і в мене та моїх подруг це завжди справджувалось так, що бувший кавалер чи чоловік - то хворіти.
Джавеліна• 12 июля в 23:20
Ответ дляАристократка-тунеядка
Це смішно поки не прилетить в життя ситуація.
Піднімати на сміх пораду піти в церкву, та попросити захисту в бога - ну такий собі у вас гумор
Аристократка-тунеядка• 12 июля в 23:20
Ответ дляДжавеліна
Бога немає.І так, це смішно.
МЕСТО_Встречи
• 12 июля в 23:21
Ответ дляДжавеліна
Вже зараз я просто мовчки пішла, без емоцій, дуже холодно вирішувала якість питання. Потім перестала відповідати на повідомлення.
Він навіть бажав мені смерті до цього. Кожного разу коли я намагалася розірвати стосунки. Дуже негативна людина
Джавеліна• 12 июля в 23:25
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Він багато чого поганого мені бажав.
Та хто їх знає, тих людей, на що вони можуть іти... Може й просто він про вас думає весь час і має до вас злобу, а може й до якоїсь ворожки попер.
Я ніколи ні в що таке не вірила,а тоді на 9 му році спільного життя мій, тепер уже колишній чоловік, поперся до гадалки, ще й фото моє роздрукував 0_0
Програміст, прагматик, а таке утворив. То я відтоді зрозуміла що бути може все, що завгодно, і людей до кінця ми ніколи не знаємо, навіть дуже близьких.
Джавеліна• 12 июля в 23:28
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Якийсь взагалі тип такий... Ну його.
Читайте поки що щовечора псалтир ’Живущий под кровом Всевышнего...’, в інтернеті візьміть. Він коротенький. І це неважко, просто читати звечора. А можна і вранці та увечері.
Ще ніколи не зайве Отче наш прочитати собі.
МЕСТО_Встречи
• 12 июля в 23:28
Ответ дляДжавеліна
Так, нажаль.. я поки що просто молюсь, бо не хочу допускати в своє життя весь його негатив.
Я згадала як він всім смерті бажав, колишнім, чоловікам своїх сестер. Завжди казав, що вони довго не проживуть. Хвора людина
МЕСТО_Встречи
• 12 июля в 23:29
Ответ дляДжавеліна
Якийсь взагалі тип такий... Ну його.
Дякую Вам
Джавеліна• 12 июля в 23:31
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ой, добре що ви від нього пішли, і ніколи не пускайте більше таких у своє життя. Це жах.
Уявляю. В мене колишня свекруха трохи мала якоїсь такої злоби до людей, чуть що на її думку не так як вона хоче - вона вже гадості на людей могла нагородить, і бажати всякого... Чи сусідам, чи колишнім друзям, кому завгодно. І з роками тільки гірше ставало, в очі добренька до всіх, в за спиною що завгодно. Мене завжди дивувало, звідки така злоба і ненависть у людей до тих, хто їм нічого такого не зробив...
МЕСТО_Встречи
• 12 июля в 23:34
Ответ дляДжавеліна
Саме такий і мій колишній, в очі до всіх такий хороший, грає роль та зближується з людьми. А насправді злий та заздрісний, всіх обговорює за спиною.
Слава богу, що змогла таки розірвати ці стосунки
Джавеліна• 12 июля в 23:36
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Добре, що розірвали, 100%
Хай все буде добре тепер.
Читайте собі молитви, і просто своїми словами у бога просіть захисту. Хай все злобне обійде вас стороною.
Хай все буде добре тепер.
МЕСТО_Встречи
• 13 июля в 04:18
Ответ дляДжавеліна
Добре, що розірвали, 100%
Хай все буде добре тепер.
Дякую