ЯсноВидящая• 13 июля 2025
Спасайте( Чернівці-Сучава аеропорт як дістатися?
Підкажіть контакти перевізників Чернівці-аеропорт Сучава, будь ласка!
Треба виїхати вранці 14 липня. Були квитки на автобус, але півгодини тому отримала смс, що рейс відмінили(((
Це капець! Я його взагалі випадково побачила, вже спати лягала.
Інших підходящих мені рейсів немає(
Зрадорозганячка• 13 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Автор, аеропорт Сучави- малесенький, навіть якщо приїдете за годину до вильоту- встигнете.
Зрадорозганячка• 13 июля 2025
Знайшла у збереженій темі таку інформацію:
У Телеграм я группа -Чат ’Парубне-Сірет´ ’Дяківці - Раковець, трансфер до Чернівців, напишіть туди коли ви прибуваєте і вас заберуть. Там хлопці кожен день мотаються.
Аноним с кешбеком• 13 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
У меня не так много времени, в сожалению. В 8 утра приедем на поезде в Черновцы, в 15.00 уже вылет из Сучавы(
Оптимистичный запас времени Вы сделали...
Маурита• 13 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Не могу раньше- приезжаю только в 8 утра. Все автобусы или в 6-7-8 или следующий с 12(((
Цим перевізником їхала
Не переживайте, всі вони їдуть спец під рейс.
Ответ дляЯсноВидящая
У меня были билеты на автобус на 9.00. Отменили гады(((
Я еще планировала успеть позавтракать в Сильпо(
Отменили автобус на 9? Такого еще не бывало. Вы узнали причину? Позавтракать вы бы не успели, там времени ка раз доехать с жд до автовокзала и занять место
ЯсноВидящая
• 13 июля 2025
Ответ дляМаурита
Цим перевізником їхала
Саме цьому перевізнику написала вночі, відповіли, обіцяли забрати з поїзда і повезти швиденько до автобусу ( автобус о 8 повинен відправитися, тобто його притримають хвилин 10). Святі люди… (якщо не збрехали)
ЯсноВидящая
• 13 июля 2025
Ответ дляLor111etta
Автор,найшли?
Вроде нашла, перевозчик надежный, но билетов у меня на руках нет, все на честном слове. Денег, правда, тоже вперед не просили. Надеюсь, все будет хорошо))))
Ну или прийдется на такси до границы и дальше пешком)
ЯсноВидящая
• 13 июля 2025
Знаете, меня больше всего разозлило в этой ситуации, что они об отмене рейса сообщили посредством смс. Ну кто их читает, ну правда????
Мне просто повезло, что я в тот момент держала телефон в руках и среагировала. А вообще я сплю уже в полпервого ночи(
Утром уже увидела, что пришло еще и на почту, в папку спама, тоже фиг бы проверила, если бы специально не искала. Короче, век живи, век учись
Lor111etta• 13 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Вам повинні всю інфу в вайбері дати.інакше це ні про що
Lor111etta• 13 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Вот поетому и не решились на рейсовьій.
Муж сказал,что хочете спать спокойно
ЯсноВидящая
• 13 июля 2025
Ответ дляLor111etta
Так, в вайбері дали фото і номер автобуса, і пообіцяли забрати з поїзда, хоча я писала що дістануся самотужки по Чернівцям
Lor111etta• 13 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Мають дати і телефон водія